İçeriğe atla

İtalya 2012 : Nina Zilli - L'amore è femmina

Illusion

Pinlenen İletiler

Bu şarkı Per Sempre gibi büyülemiyor. Per Sempre çok farklıydı.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Per Sempre" daha etkileyici, insanın içine daha çok işleyen bir şarkıydı bence de.

Bu şarkı da güzel, ilk 10'da olur

; ama "Per Sempre"..

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

wuuuuuuu yeni şarkı daha iyi bencede

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama çok da iddialı değil

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

[video=youtube]

İngilizce Versiyonu. Tek kelimeyle harika inşallah 2013 te Roma da yız

Gizlenmiş İçerik

:clap:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben iyice kendimi alıştırdım İtalya'ya. Yalnız İtalya kazanırsa gitmeyi düşünüyorum ben seneye. Ne güzel vesile olur da oraları da görmüş oluruz.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayal kırıklığı yaşamayalım da

Gizlenmiş İçerik

top 5 te olmalı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yok sanmam, geçen yıl bile çok iyi olmayan fakat sevdiğim o şarkıyla 2. oldular yani ne diyim daha

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Jüri İtalya'ya oynar bu yıl. Hem esas ''hoşgeldiniz'' hediyesi bu yıl gelecek onlara bence 1.likle

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...