İçeriğe atla

İtalya 2012 : Nina Zilli - L'amore è femmina

Illusion

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Eurovision hatırası. Zilli ve Jedward.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zilli, Eurovision öncesi yaptığı basın toplantılarında bu şarkının çıkaracağı albümün çıkış şarkısı olduğunu, Eurovision'a bunu göndermeyi bu yüzden seçtiğini söylemiş. Güzel bir albüm geliyor.

Bu şarkı zaten Nina Zilli'nin 2011 çıkışlı albümünden

Ve bu şarkının sonucuna gelirsek benim kişisel birincimdi, sahnedeyken çok etkili bulmuştum bi sürü de oy atmıştım ama şaşırtmadı oy vermedik

Gizlenmiş İçerik

Rus nineler olmasa ve yarışma onların ilgi çekiciliğine göre oylanmasa bu şarkı ilk beşe girerdi diyorum. Yazık oldu cidden öyle saçmalıkların bunun üstünde yer alması

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nina Zilli ve şarkısı dünya çapında sevilebilecek bir sanatçı/şarkı bence.. Zaten iddia ediyorum şu anda en çok satan ve en çok dinlenen dünya starları katılsa yüzde 80 birinci olamayabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

ESC'den bir zilli geçti. Ses, show çok iyiydi ya. Şarkı desen ayrı severim zaten. Dereceleri de iyiydi. İtalya güzel dönüyor valla

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra...

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Albüm buysa 2012 de çıkmış

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...