İçeriğe atla

İtalya 2012 : Nina Zilli - L'amore è femmina

Illusion

Pinlenen İletiler

• 3 hafta sonra...

İtalya için 3 şarkı var. Biri önümüzdeki günlerde seçilecek.

Per Sempre

Roberto Casalino ve Nina Zilli'nin besteleyip söz yazdığı şarkıyı biliyorsunuz. 3 şarkı içinde bu şarkı da adaylardan.

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

L'amore è Femmina

İddialı gözüken şarkılar arasında bu şarkı da yerini almış durumda. Ben bayıldım yani.

[video=youtube]

Per le Strade

Aday şarkılardan 3. ve sonuncusu olan 'Per le Strade' de oldukça hoş ve güzel bir şarkı.

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende öyle düşünüyorm bu defa ebunun hediyesi olmucak

EBU İtalya'ya bi süre daha hediye verecektir. Bi kalışları garantilensin ondan sonra

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

EBU İtalya'ya bi süre daha hediye verecektir. Bi kalışları garantilensin ondan sonra

Gizlenmiş İçerik

Kalışları mı kalmış? Adamlara kurucu ülkelik verdiler; yarıfinalde yarışmak zorunda bile değiller.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben İtalyanın çıkardıgı şarkıları seviyorum enazından gerçekten kaliteli ama maalesef eurovisiona pek de uymayan sarkılar.....ama İtalya bu ordan kotu bişi mi çıkar.....kurucu ülkelik vermeleri bence haklı bi davranıs....bu sene per sempre olursa en büyük favorim sanırım İtalya!!!!

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Kalışları mı kalmış? Adamlara kurucu ülkelik verdiler; yarıfinalde yarışmak zorunda bile değiller.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Adamlar zaten çekilmeden önce kurucu ülkelerdendi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Kaldıkları yerden devam ettiler sadece

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bunu bilmiyordum, çok cahilim.

Gizlenmiş İçerik

Sen mi?

Aslaaaa.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...