İçeriğe atla

İspanya 2012 : Pastora Soler - Quédate conmigo

Illusion

Pinlenen İletiler

Paraları yokmuş. İspanyol televizyonu İspanyol temsilciye öğüt vermiş ''Sakın birinci olma. Düzenleyemeyiz sonra.'' diye. Temsilcinin bunu şimdi durup dururken açıklaması çok komik değil mi? İnanmadım ben açıkçası.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben provalarını izlememiştim ilk kez dün gece izledim performansını ve bayıldım ilk 10 a gireceğini biliyordum aldığı sonuç şaşırtmayan nadir ülkelerdendi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Quédate Conmigo'nun İngilizce versiyonu :

İspanyolcası çok çok daha iyi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk 5 i hak etmişti fakat halk şarkıdan anlamadığı için 10. olabildi ancak .

Bence ilk 3'e girmeliydi. Party For Everybody'den kaç kat kaliteli bilemiyorum ama kaliteliydi.

Ses desen var, şarkı desen çok iyi.

Ama sahneyi birazcık daha etkileyici kullansalardı iyi olabilirdi, arka planlar can falan alsaydı ama olmadı.

Loreen 1.'im, bu kadınsa 2.'imdi. Şarkısı hiç eskimeyecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

2012 Ispanya Eurovision temsilcisi Pastora Soler ve Birlesik Krallik adina yarisan ETSC birincisi Ruth Lorenzo bir arada.

Gizlenmiş İçerik

Ispanyol ESC fanlari 2014'te ulkelerini, X Factor UK finalistlerinden Ruth Lorenzo'nun temsil etmesini istiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...