İçeriğe atla

aşık olduğunu nasıl anlarsın???

NJLS

aşık olduğunu nasıl anlarsın???  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Sevdiğimin sesini duyduğumda heyecanlanıyorsam,hep onla vakit geçirmek ve konuşmak istiyorsam onun yanında iştahım kesiliyorsa kalbim güm güm atıyorsa,her saniye onu düşünüyorsam aşığım demektir

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

24 saatin 24 saati onu düşünürüm sonra arkadaşı olmaya çalışırım sonrada ona aşık olduğumu açıklarım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

kısacası hayatımın merkezine yerleştirirm ve kolay kolay silemem

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> hep yanında olmak isterim her dakika görmek isterim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben anlamıyorum valla nasıl aşık olduğumu

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> bana betimlemeler saçma geliyor belki de kuvvetli aşık olmadıgımdandır bilinmez ama bence heyecan varsa bir şeyler var demektir..

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Büyük abdestimi giderirken anlarım. Aşık olduysam ağlarım. Eğer bu süreçte yeterince sıvı alamamışsam, vücudum sıvı ihtiyacını karşılamak için bağırsaklardaki geri emilimi arttırır. Aslında size de bir tüyo verebilirim:

Katı, sert ve koyu renkli -------------------------> Maalesef aşıksınız.

Cıvık, yumuşak ve açık renkli--------------------> Tebrikler, unutuyorsunuz.

Orta halli, orta kıvam, tam kahverengi---------> İlişkiniz gayet iyi gidiyor.

İsviçreli ve İsveçli bilim adamlarıyla, Norveçli balıkçılar yaptıkları ortak çalışmalarda kanıtladılar ki, aşık olup olmadığınızı anlamanın en iyi yolu budur, çünkü aşk bir b*ktur. İyi zıcmalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...