İçeriğe atla

Kesha Fan Club

LaLaLove

Pinlenen İletiler

Aynen katılıyorum Melih. Albüm olarak çok iyi ama bi Tik Tok patladı gerisi güzel olmasına rağmen sönük kaldı hep

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

[align=center]Kesha Rihanna Hakkında Konuştu![/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Amerikalı ünlü şarkıcı Ke$ha, bir programda Rihanna'dan bahsetti. Geçtiğimiz haftalarda Kesha'nın yeni albümü 'Warrior'da Rihanna ile beraber bir düet şarkısı olacağı söylenmişti. Kesha bu söylentileri yalanlayarak Rihanna ile düet yapmayacağını belirtti.

Kesha, Rihanna için ''Evet, onu seviyorum. Bir süreliğine onunla turneye çıktım, kariyerimin başlangıcında benim akıl hocam gibiydi. Bu yüzden kesinlikle onu seviyorum ve ona tamamen saygı duyuyorum. Ama ne yazık ki yeni albümümde onunla şarkı kaydetmedim.'' dedi.

Ayrıca Rihanna'nın 2010 yılındaki ''Last Girl On Earth Tour'' kapsamındaki bazı konserlerinde Kesha Rihanna'dan önce sahne almıştı.

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Klip fena illüminati kokuyo

Gizlenmiş İçerik

Ama şarkı çok hoş ya. Her gün dinler oldum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlluminati'ye girdin tamam da insanın gözüne bu kadar da sokulmaz ki

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Klibin uyduruk olduğu aşikar ama şarkı tam Kesha şarkısı, fazlasını beklemedim. Bence hoş yani

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]Ke$ha yeni single yayınladı "C'mon"[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center][video=youtube]

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BİTANEM ÇOK SAOL YERİM

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

BEN BU ŞARKIYA ÖLÜRÜM SÜPER OLMUŞ

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...