İçeriğe atla

Eurovision 2013 "We Are One"

Pinlenen İletiler

• 2 hafta sonra...

saçmalığın böylesi öncedne ortaya 10 isim atıoalr sunuculuk için sonrada tek diolar

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cok kotu bir gelisme bu bence. Bizim nesil alisik degil boyle seylere yahu. 3 sunucu gordugumuz donemler oldu.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence çok daha iyi olacak. Ozellikle sahnenin sadece olmasına çok sevindim ben. Daha az once Ulaş ile konustuk. Bir 2003 ün bir 2005 in sahnesi atmosferi falan çok hoştu dedim. Her yer led falan bence sıkıcı oluyor. Ayrıca görmeden de birşey diyemeyiz. Hani İsveç'in sadesi bile ne olur bilemeyecegim .

No more LED stages

Ranging from the innovative in 2000, to the basic in 2010 and the extravagant in 2009, LED screens have become a constant feature of the modern Eurovision Song Contest.

Now, SVT are looking to replace this with what Österdahl terms "the next big thing". This is somewhat ironic as it was SVT who introduced the LED concept in Globen in 2000 where portable LED screens were used to create a unique stage setting for each participating act. Now, once again the broadcaster is going to lead the further innovation of the contest.

Şu an okuyunca daha bir mutlu oldum....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsveçli yayıncı SVT, ''rekabetin içine hayal enjekte etmek'' istiyor!

Bu yıl Eurovision ile ilgili birçok kararı veren ve ''farklılık'' isteyen Martin Österdahl, önümüzdeki yıl yarışmada slogan kullanmama olasılığını dile getirdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsveçli yayıncı SVT, ''rekabetin içine hayal enjekte etmek'' istiyor!

Bu yıl Eurovision ile ilgili birçok kararı veren ve ''farklılık'' isteyen Martin Österdahl, önümüzdeki yıl yarışmada slogan kullanmama olasılığını dile getirdi.

Çok ilginç şeyler olacak gibi. Hayırlısı. Yalnız sahnenin sade olma fikrine bayıldım ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]1995'te İrlanda'nın Dublin şehrinde yapılan Eurovision Şarkı Yarışması'da tek sunucu tarafından sunuldu (Mary Kennedy)[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Charlotte perelli adı çok sık geçiodu en güçlü adayda kendisi olucakmış öle duydum

Charlotte sunmaz bence. Dedigim gibi bu konuda buyuk deneyimleri olan biri olmasi lazim, 3 geceyi de ayni kisi tek basina yonetecek cunku. Gercekten zor bir durum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...