İçeriğe atla

Eurovision 2013 "We Are One"

Pinlenen İletiler

[align=center]Vay canına . Her sene en merak ettiğim şey kesinlikle teması oluyor bu yarışmanın. Güzel bir şey olacak gibi. İsveç'ten zaten kötü bir şey beklemiyorum gerçi.[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş. Umarım böyle olur

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> O yeni Eurovision logosunun kullanılmayışı da süper

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mavili mavili birşeyler bekliyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> İçimizi Açacak İsveç

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Su Ve Damlalar Olabilir Bence Bu tema'nın üzerine

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mavili mavili birşeyler bekliyorum :D İçimizi Açacak İsveç :) Su Ve Damlalar Olabilir Bence Bu tema'nın üzerine

Alakası yok. Zaten Melodifestivalen'deki tema su damlaları şeklinde. Bana daha çok uzay temalı gibi falan geldi. Afişteki şekiller galaksiye falan benziyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mavili mavili birşeyler bekliyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> İçimizi Açacak İsveç

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Su Ve Damlalar Olabilir Bence Bu tema'nın üzerine

Alakası yok. Zaten Melodifestivalen'deki tema su damlaları şeklinde. Bana daha çok uzay temalı gibi falan geldi. Afişteki şekiller galaksiye falan benziyor.

Bence de uzay ile alakalı bir şey olacak.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]2013 YARI-FİNAL![/align]

Yarın (17 Ocak 2013)'te 2013 Eurovision Şarkı Yarışması yarı-final grupları belirlenecek.

KAYNAK:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Keşke bu haberi duyduğuma heyecanlanabilsem..

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Al Benden de O Kadar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

[align=center]Eurovision'un Logosu Değişiyor ! [/align]

Avrupa Yayın Birliği(EBU) Eurovision için yeni bir kurumsal kimlik başlattı ve Eurovision'un logosunu değiştirmeye karar verdi. Yeni logoda hareket ve dinamizm etkisi yaratmak için " V " harfi yerine " O "

harfine odaklanılacak.

Yeni logo 1 Aralık'ta Amsterdam'da düzenlenecek olan 10. Junior Eurovision Şarkı Yarışması'nda tanıtılacak.

Yeni logonun animasyonlu halinin çeşitli biçimlerini bu videodan izleyebilirsiniz :

Dikkat! Yanlışlık olmasın, logo Eurovision Şarkı Yarışması'nın değil, Eurovision'un logosu sadece.

"Aaa yeni logo yok." diyenlere tekrar hatırlatalım.

O değil de kura olmadıktan sonra cafcaflı bi yf açıklamanın manası nedir. Pis İsveç, kaka İsveç, mındar ediyo erevizyonu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]2013 Eurovision sloganı "WE ARE ONE"

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]2013 Eurovision sloganı "WE ARE ONE"

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/align]

Ohannes, beğendim. Hatta yıllar sonra bir sloganı(her ne kadar klişe olsa da) ve logoyu beğendim diğebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...