İçeriğe atla

Eurovision 2013 "We Are One"

Pinlenen İletiler

Congratulations Denmark, a well deserved victory!

But the show tonight was a complete disaster. I don't know what was worst the interval act, the hosts, the voting, Eric Saade or whatever. I feel ashamed for my country!

bence de ashamed olmalısın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Soo...the final is over and I feel so angry, sad and dissapointed. ..no, not becauae of the winner or placements but because Sweden, my country, made better semifinals than grand final. How so?!

I'll tell you...

1. Loreen, who won for us last year, did not open the grand finale, she got to wait for the middleact. Yes, she was amazing but it would be more inviting and perfect for the opening. The opening & midelacts in the semifinals have been amazing but today we had a mediocre song performance by a nice quier in the beginning and Loreen came later. Then we had another middleact which yes, was hysterical on and of, however some things where taken to far and made me very upset.

2. The technique!!! What happened during the voting?! Sweden is a country qho brag about their knowledge on sound, lightning & technique but some points where handed out so badly. I feel ashamed.

3. Last thing which I'm not angry about just a little hmpf...isn't it sad that we know who will win the contest before the contest have even begin?!

Perwonaly I didn't like the winning song, her voice is to weak for my liking but okay...congratulations Denmark...I guess I'll see you.

Bir de bunu bulmuşem

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O değil de tek sunucu çok kötü oluyormuş hiçbir şey anlamadım bir ara oylama bitti sandım oylama gerçekten bittiğinde bittiğini anlamadım falan

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama o İsveç tanıtım klibi güzel olmuştu. Mustafa kazanan ülkenin kelebekli kıyafeti bilmemne demişti üzerinde belli belirsiz Danimarka kelebeği çıktı ne güldüm bu muydu dedim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> projektörden yansıtmışlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rezalet bir organizasyondu. Bulgaristan'a baglanilamadi. Belcika'ya giden 12 puanlardan biri henuz aciklanmadan ekrana yansidi, Belcika ekibi ne yapacagini sasirdi. Isvec'in verdigi ilk 7 puani goremeden 8-10 ve 12 puanlari aciklandi. Bir anda ortalik karisti. Sona kalan 3 ulke oylarini vermeden once Danimarka'ya mikrofon uzatilmasi Eurovision tarihinde ilk kez yapilmis buyuk bir saygisizlik olarak tarihe gecti. Sondan 3. sirada oy verecek olan Kibris sunucusu bu sirada ne yapacagini sasirdi, durakaldi. Falan, filan. Demek ki buyuk konusmamak gerekiyormus. Melodifestivalenden bozma bir Eurovision izledik bugun. Bir Azerbaycan olamadilar, yazik. Bir daha sakin kazanmasinlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İsveç'in ev sahipliği kötüydü ne yazık ki bekleneni veremedi ve en sıkıcı eurovision'du bana göre sonuçlara gelicek olursak beklenen bi ülkeydi danimarka çokta güzel oldu bence azerbaycan'da favorimdi ilk beşimdeydi 2. olmalarına çok sevindim. hollanda'yı daha üstlerde görmek çok isterdim ve özellikle cascada ya çok üzüldüm çok yazık oldu bonnie tyler'a gelicek olursak o kadın zamanında çok iyiydi artık değil seside çok kötü şarkıyı kötü söyledi sonlarda bitiriceği belliydi zaten.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rezalet bir organizasyondu. Bulgaristan'a baglanilamadi. Belcika'ya giden 12 puanlardan biri henuz aciklanmadan ekrana yansidi, Belcika ekibi ne yapacagini sasirdi. Isvec'in verdigi ilk 7 puani goremeden 8-10 ve 12 puanlari aciklandi. Bir anda ortalik karisti. Sona kalan 3 ulke oylarini vermeden once Danimarka'ya mikrofon uzatilmasi Eurovision tarihinde ilk kez yapilmis buyuk bir saygisizlik olarak tarihe gecti. Sondan 3. sirada oy verecek olan Kibris sunucusu bu sirada ne yapacagini sasirdi, durakaldi. Falan, filan. Demek ki buyuk konusmamak gerekiyormus. Melodifestivalenden bozma bir Eurovision izledik bugun. Bir Azerbaycan olamadilar, yazik. Bir daha sakin kazanmasinlar.

Aynen hiç güzel bir ev sahipliği yoktu ortada, zaten ESC havası denen hiç bişi yoktu. Azerbaycana laf atanlar var ama onların evsahipliği İsveç'e göre kat kat iyidi.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne berbat bir oylamaydı yaa!pek çok ülke oy verirken, makedonya'nın azerbaycan'a oy vermemesine zaten yorum yapamıyorum!salakça bir oylamaydı! yunanistan 6. değil 5. olmalıydı , azerbaycan 1. ve italya ilk 5te olmalıydı! eurovisiondan soğuyorum böyle sonuçlardan sonra gerçekten!!!! bugüne kadar favorilerde adı geçmeyen ukrayna geldi 3.sıraya kondu! saçmalık üstüne saçmalık..türkiyeye oy veren çoğu ülke oyunu azerbaycana verdi helal olsun onlara !! onun haricinde sevgili Almanyanın Azerbaycan'a 4 puanı layık görmesine de yazık diyorum başkada bir şey demiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Barbara Dex Odulu oylamasi onumuzdeki Pazar baslayacak. Bu linkten takip edebilirsiniz :

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

:H

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kimse konusmamis ama Petra'nin performansi sirasinda iki erkegi opusturmesi Eurovision sahnesinde yasanan en buyuk olaylardan biriydi. Kimse Eurovision gay yarismasi degildir yazmaya kalkmasin simdi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yine yazar bazı homofobikler

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...