İçeriğe atla

Esc Radio Bu Yılın En İyilerini Seçiyor

Ladadidej

Pinlenen İletiler

Best Song : Euphoria

Best Female : Loreen

Best Male : Germany

Best Group : Russia

Olarak oylarımı verdim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 57
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

L'amore è femmina

Nina Zilli

Roman Lob

Greta Salóme & Jónsi

Şeklinde oylamıştım ben.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Roman kayıt gibi soyledi yalnız..kşke bunlara dikkat edilse.....Zeljko'nun sesi çok güçlü aslında ama çok kaydı bi kaç yerde....çok üzülmüştüm

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sene Eurovision'un kalite ötesi olan şarkısı L'Amore É Femmina değil fikrimce. Quédate Conmigo, ondan çok daha öte.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sene Eurovision'un kalite ötesi olan şarkısı L'Amore É Femmina değil fikrimce. Quédate Conmigo, ondan çok daha öte. :heart:

O şarkı iyi ama çok sıradan. Kaliteli bir şarkı diğerleri arasından sıyrılmalı.. Bence Lamore e Femmina melodi ve alt yapı bakımından çok çok daha iyi çoğundan. Hatta sadece eurovisionda değil türünde dünyada öne çıkabilecek bir şarkı..

Ayrıca Eurovision'da çakma celine dion görmek sıktı beni:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sene Eurovision'un kalite ötesi olan şarkısı L'Amore É Femmina değil fikrimce. Quédate Conmigo, ondan çok daha öte.

Gizlenmiş İçerik

Ouedate Conmigo altyapı olarak boy ölçüşemez kesinlikle..... sadece ses olarak Pastora ortalıgı yıktı geçti !!! gecenin en iyi sesi kesinlikle Pastora zaten.....yani şarkıyı mükemmelleştiren Pastora ablamız.....bebegim benim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...