İçeriğe atla

Psikolojik Bir Test

Guest Boran

Pinlenen İletiler

Bu bir psikolojik test.

Öykünün kahramanı bir genc kız. Bu genç kız, kendi annesinin cenaze

töreninde daha önce kim olduğunu hiç bilmediği bir genç adamla

karşılaşıyor. Bu genç adam kızın ruyalarının adamı ve kız görür görmez

adama aşık oluyor. Aradan bir kaç gün geçiyor. Bu genç adama bir daha

rastlayamıyor. Genç kız, kız kardeşini öldürüyor.

Polis neden öldürdügünü sorduğunda, genç kız cevap veriyor?

Kızın, kız kardeşini öldürme sebebi nedir?

Bunu dogru cevapladiysaniz, polise gidip sizi hapsetmelerini isteyin.

Bu ünlü bir Amerikan psikoloji testiymis. Öldürebilme zihniyetine sahip

kisiler buna dogru cevap verirlermiş. Seri katillerin çoğu bu teste hiç

düşünmeden doğru cevabı vermişler. Doğru cevabı bulamadıysanız, ne

iyi...

Cevapları alayım , testi zaten önceden bilenler cevap vermesin lütfen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şöyle düşündüm ben,Bu oğlanla kız kardeşi çıkıyorlarmış,ama annesi izin vermemiş.Kız kardeşi annesini öldürmüş.Ablası bunun sonradan farkına varmış oğlanı bulamayınca o da her iki olayın da hırsıyla kız kardeşini öldürmüş...Umarım ben de o potansiyel yoktur

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şöyle düşündüm ben,Bu oğlanla kız kardeşi çıkıyorlarmış,ama annesi izin vermemiş.Kız kardeşi annesini öldürmüş.Ablası bunun sonradan farkına varmış oğlanı bulamayınca o da her iki olayın da hırsıyla kız kardeşini öldürmüş...Umarım ben de o potansiyel yoktur

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

dizi yazdın resmen

Gizlenmiş İçerik

:haha:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla testin cevabı ne çıkarsa çıksın bende de o potansiyel olabileceğini düşünüyorum,ama bu testlerin cevapları genelde kısa ve çarpıcı oluyor sanırım bilemedim

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya şimdi şöyle olabilir. Öldürülen kız bu adamı seviyor olabilir , kız kardeşiyle ilişkisini öğrenince , öldürülen kız adamı öldürmüş olabilir , adamı öldürdüğü için de kız , kardeşini öldürmüş olabilir (anlayan el kaldırsın

Gizlenmiş İçerik

)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adam şimdi de kız kardeşinin cenazesine gelecek. Böylece kız da adamı görmüş olacak. Ben olsam bu yüzden öldürürdüm şahsen.

sitede seri katil var

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen Beran'ın da dediği gibi. Onu en son annesinin cenazesinde gördüğüne göre tekrar cenazede görmek için kardeşini öldürdü. İçimde bi katil olduğunu biliyorum.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle adamı tekrar gorebilmek için öldürüyor..... ama ben boyle birşeyi tabiki de yapmazdım içimde oyle bir potansiyel oldugunu sanmıyorum..

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle adamı tekrar gorebilmek için öldürüyor..... ama ben boyle birşeyi tabiki de yapmazdım içimde oyle bir potansiyel oldugunu sanmıyorum..

Gizlenmiş İçerik

+1

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konu ilk açıldığında bir saat kafa patlatıp bulamamıştım. Sonra bir daha görme cevabını görünce çok mantıklı geldi, odur herhalde cevap. Neyse iyi bari katil olmazmış benden

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cevap bulunmuş sanırım. ben de kız kardeşi herhalde ikizi diye düşündüm. adam ona aşık olmasın diye öldürmüş olabilir diye düşünmüştüm.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> neyse iyi yürekliyim ben. evet

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...