İçeriğe atla

En Çok Korktuğunuz Hayvan..?

NJLS

En Çok Korktuğunuz Hayvan?  

16 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 30
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

sadece böceklerden korkuyorum.. Onun dışında hayvan dostuyum:)

Böceklerden korkmak demiyorum, onlardan niyeyse bir tiksinti, bir huylanma geliyor ve bu korku oluyor. Tek korktuğum hayvan böcekler. Özellikle şu kara kara olanları var ya...

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Neyse.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Ayrıca hayvan dostu olduğumu rahatça benim de söylemem gerekir. Evimde 4 kedi besliyorum. Deliyim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadece köpekler.

Gizlenmiş İçerik

İnsan kanişten bile korkar mı ? Ben korkarım.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Arıdan korkulur mu ya? Onlar olmasa benim soyadım olmayacaktı asdfghj

Evet değişik gelebilir ama en çok korktuğum hayvan çekirge

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Orta parmak boylarında bir çekirge eve girmişti anlatamam size. O nasıl bir şeydi, bir de hıphızlı sıçrıyor ordan oraya aman hatırlamak istemiyorum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> O günden beri çekirgelerden korkar oldum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Örümcek yaaaaa. Bakamam

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir hayvandan ancak bana saldırıya geçtiği zaman korkarım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çocukken 5 6 defa köpek saldırısına uğradığım için en uslu evcil köpeği bile sevmem için 1 saat ona alışmam lazım :D onun dışında hayvanları çok severim fakat aynı zamanda iğrenirim :D dokunmasınlar bana karşıdan seveyim (kedi köpek hariç) :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

hayvanlardan korkmuyorum insandan korktuğum kadar

Hala arkasındayım çünkü insan en büyük hayvandır aslında

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...