İçeriğe atla

Ogün Sanslısoy dan - Akustik 2012

Melih

Pinlenen İletiler

[align=center]20120619_ogun-sanlisoy-dan-akustik-2012.jpg

[/align]

Ogün Sanlısoy'un 6. albümü "AKUSTİK 2012" Pasaj Müzik etiketiyle 19 Haziran'da raflarda yerini alacak. Türk Rock müziğinin güçlü kadın vokali Özlem Tekin ile Ogün Sanlısoy "Dayanamam" şarkısında düet yaptılar. Ayrıca albümde "Geçer Zaman" adlı yeni bir şarkı ve 4 kısa enstrümantal parçanın yanı sıra "Saydım", "Pencere", "Hadi Beni Güldür", "Bilmece", "Avunmak Zor" gibi Ogün Sanlısoy hitlerinden 11'inin akustik versiyonları yer alıyor.

Bütün şarkı sözleri ve bestelerin Ogün Sanlısoy'a ait olduğu albümün müzik prodüktörlüğünü Volkan Başaran yaptı. Albümde Gündem Yaylı Grubu, Cengiz Ercümer (perküsyon) ve Çiğdem Erken (piyano) gibi usta müzisyenler konuk olarak yer alıyor. Erekli Tunç stüdyosunda kaydedilen albümün miksleri Ankara’da Mars stüdyolarında Mehmet Uğur Memiş, masteringi ise Los Angeles'ta Dave Collins tarafından yapıldı.

Albümde aynı zamanda bir ilk var. Kartonette tüm şarkıların gitar akor şemaları bulunuyor. Ogün Sanlısoy tarafından bizzat hazırlanan bu özel çalışma sayesinde gitar çalmaya yeni başlayan genç müzisyenler şarkıları albümü alır almaz çalmaya başlayabilecek.

[align=center]Intro

Müzik: Ogün Sanlısoy

Dayanamam (Konuk: Özlem Tekin)

Söz & Müzik: Ogün Sanlısoy

Bilmece

Saydım

Geçer Zaman

Hadi Beni Güldür

Egeli (Enstrümantal)

Pencere

Düşmez Kalkmaz

Yukarıya Bak

Foça (Enstrümantal)

N'olur

Yalnız Gittin

Avunmak Zor

Duy (Enstrümantal)

Diyorlar

Yar Olmadın

Söz & Müzik: Ogün Sanlısoy[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

[align=center]Ogün Sanlısoy'un 11 şarkıdan oluşan ve Pasaj Müzik etiketiyle Haziran ayında raflarda yerini alan 6. stüdyo albümü "AKUSTİK 2012"in ilk video klibi Mustafa Altıoklar yönetmenliğinde "Dayanamam" şarkısına çekildi...[/align]

[align=center][video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=P8NzMQktzYA [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...