İçeriğe atla

2012 Jüri ve Halk Oylama Sonuçları

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 88
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Jurıye Kalsa 1 Yarı Finalden : İzlanda Yerine İsrail

2. Yarı Finalden : Türkiye - Norveç Yerine - Gürcistan - Hırvatistan Çıkıomuş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jurıye Kalsa 1 Yarı Finalden : İzlanda Yerine İsrail

2. Yarı Finalden : Türkiye - Norveç Yerine - Gürcistan - Hırvatistan Çıkıomuş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Norveç yerine Gürcistan da Hırvatistan da çıkabilirdi bence

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gürcistan'ın o rezil şarkısını 8. yapan jüriyi hala savunuyorsunuz ya, yakında EBU ajanı olduğunuzu düşünmeye başlıcam sanırım.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gürcistanın solistinin sesi süperdi şarkı uymadı sadece onlarda sese bakmış olmalı bence

Jürinin kıstasını hala çözemedim, birilerine yaranmak mı, yoksa sadece canlı performansa bakmak mı bilmiyorum. Ama bildiğim bir şey var jüri sese baksa Belçika 15. olmazdı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gürcistanın solistinin sesi süperdi şarkı uymadı sadece onlarda sese bakmış olmalı bence

Jürinin kıstasını hala çözemedim, birilerine yaranmak mı, yoksa sadece canlı performansa bakmak mı bilmiyorum. Ama bildiğim bir şey var jüri sese baksa Belçika 15. olmazdı.

yaramı deşme uur ben jurıden çok ümitliydim ırıs adına

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> hayal kırıklığı yaşadım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Iris'in televote'tan 0 almış olması

Gizlenmiş İçerik

Aldığı 2 puan Arnavutluk'tan gitmiş ki onlar da jüri oyu kullanmışlardı

Gizlenmiş İçerik

:siritma:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Iris'in televote'tan 0 almış olması

Gizlenmiş İçerik

Aldığı 2 puan Arnavutluk'tan gitmiş ki onlar da jüri oyu kullanmışlardı

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Bu yıl 0 çeken olur diyoduk ama kimse tahmin etmedi Belçika'nın 0 çekeceğini. Avusturya'dan bekliyodum ben onu.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ırıs hadi çıkamadı dielim ama şarkısı bu kadar aşşalarda olucak bi şarkı değildi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya juri cidden kalkmalı nereye nasıl ileteceğiz bilmiyorum ama kalkmalı yani? 1.ler zaten aynı çıkıyor hep. Ee ne diye keyfimizi bozuyorlar anlamıyorum. Jüriler de ülkemiz içinden yani çok meraklılarsa SMS atsınlar yani

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O değil de Bulgaristan çıkıyomuş ne güzel

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> İsviçre ve Hollanda da çıkıyomuş. Benim beynim hala %100 halk oylamasında kalmış sanırım, çünkü 10'da 9 tutturuyomuşum yarıfinallerde nerdeyse %100 halk oylama sonuçlarına göre.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bulgaristan'a da üzüldüm de İsviçre ve Hollanda ayrı üzdü beni. En sevdiğim grup Sinplus'dı bu sene. Joan Franka da sesi ile fethetmişti kalbimi ahh ahh. It's you and me and everybody.... falan filan

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ayıp oldu, yazık oldu ne diyim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...