İçeriğe atla

2012 Jüri ve Halk Oylama Sonuçları

Uğur

Pinlenen İletiler

Jüride de halkta da feci açıklar var. %50-%50 olarak düşünüldüğünde bir tek açığın Birleşik Krallık'ın yeri olarak görüyorum. İlk 10'da olmalıydı.

Jüride Ukrayna'nın 7. olması, yine aynı şekilde Malta ve Rusya'nın ilk 15'te olması en büyük açıklar bence. Çok komik bir jüri oylaması olmuş, sadece ilk 5 adaletli o kadar, gerisi fos.

Jüriler Yunanistan ve Türkiye'nin diasporasını başarıyla kırdı yazmıştım Türkiye 2012 başlığında geçen ay, aynen öyle olmuş. 18.lik ve 22.lik, tam beklediğim jüri dereceleriydi çok da şaşırmadım. Ha Yunanistan'a güzel kapak olmuş ama Türkiye resmen skandal.

Makedonya'nın o harika şarkıyla jüri oylamasında Rusya'nın altında kalması bile jüriye küfretmeme yeterli. Lütfen jüri oylamasını ilk 5'ten ibaret görmeyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 88
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

ingilizce katılan engelbert kendi diliyle sonlarda olurken ilk 10 a baktığımızda bi sürü ingilizce şarkı görüyoruz adamın telaffuzu sahne hakimiyeti ilerlemiş yaşına rağmen salonu inletmesiii mükemmeldi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:pray:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öyle görmüyoruz elbette. Yazdıklarında haklısın. Sonuna kadar. Ama %50-%50 olunca da bu açıklar daha kapanıyor. Bu yıl halk oylaması açıkları kapatmış. Geçen yılki gibi. 2009-2010'da bence jüri oyları halk oylarının açığını kapattı. Seneye ne olacak bilemiyorum tabi. Ama bu açıklar kapanmıyor tamamen. Bir kaçı kalıyor ama çoğu gidiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Engelbert'in jüri sonuncusu olması sürpriz değil, jüri finali sırasında performansı kötüymüş. İspanyol jürilerinden Daniel Diges (2010 temsilcisi) Engelbert Humperdinck'e hayran olduğunu ama o performansın puan hak etmediğini falan söylemiş, normal yani. Neden bu kadar abartıyorsunuz anlamıyorum. Tamam o gece çok iyiydi ama jüri finalinde de iyi olması gerekirdi. Pastora, Rona falan seslerini sonuna kadar kullandılar o da yapabilirdi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

engelbertin yaşıyla pastoranın ve ronanın yaşı aynımı !! engelbert o yaşına rağmen muhteşem ses çıkardı engelbertin şarkısıda mükemmeldi ayrıca tek suçu dediğim gibi ingiliz olması ve ülkesinin her sene katılması adam dört dörtlüktü

elinden geleni yaptı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:heart:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İyi şarkı iyi puan almalı da o şarkıyı yorumuyla ve sesiyle mahvetme olanağı da var. Buna ''şarkıyı batırmadığı sürece'' diyelim bence. Ben de sese puan vermesi taraftarı çok değilim. Sonuçta şarkı yarışması bu, ses yarışması değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilk kez jüriyi sevdim sırbistan jüride ikinci olmuş

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> az çok anlaşılıyor zaten jürinin ne tür şarkılara puan verdiği ilk 5 e bakarak anlamak mümkün..ilk 5 bildiğin "sesini hakkıyla kullandı" diyebilceğimiz şarkılardan oluşuyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jüri saçma-sapan işler yapıyor. SADECE yavaş şarkılara oy veriyor ki o da eğer komşuysa. Bir zamanlar ne kadarmış jüriler. Portek,iz'e 12 vermiş bizim jüri 1975'te

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

engelbertin yaşıyla pastoranın ve ronanın yaşı aynımı !! engelbert o yaşına rağmen muhteşem ses çıkardı engelbertin şarkısıda mükemmeldi ayrıca tek suçu dediğim gibi ingiliz olması ve ülkesinin her sene katılması adam dört dörtlüktü

elinden geleni yaptı

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Sen gördüğüne göre değerlendiriyosun ama jüriler senin gördüğünü görmedi işte. İlk sırada çıkması da büyük dezavantajdı.

Engelbert'in sesi kötü olsa n'olur, olmasa n'olur. Ruslana 2004'te birinci olurken 2000'li yılların en kötü canlı seslerinden biriydi. O bir kıstas değil bence. Halkta da oy alamamış adam zaten.

O halkı etkileyebilecek bi şarkıydı 1. olması çok normal. Love Will Set You Free halkı etkileyebilecek bir şarkı değil bir, ilk sırada çıkıp var olan etkisini de kaybetti iki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...