İçeriğe atla

2012 Jüri ve Halk Oylama Sonuçları

Uğur

Pinlenen İletiler

İskandinavlar, bu yarışmada komşuluğu en az konuşturan blokların başında geliyor. En çok komşu oyu yapan bloklar ise hiç şüphesiz Doğu Bloğu ve Balkanlar.

Zaten başka blok yok :

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 88
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Orta Avrupa Bloğu var. Güney Avrupa bloğu var. Aslında üretmek istesem üretirim de üretmeyeyim.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

2'li olanlardan bahsetmiyorum. Mesela Kıbrıs-Yunanistan, İtalya-San Marino, Portekiz-İspanya gibi değil

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de ikili bahsetmiyorum zaten.

Orta Avrupa Bloğu: Belçika - Hollanda - Almanya vs. daha aklıma gelmiyor.

Güney Avrupa Bloğu: İtalya - Malta - San Marino - İspanya - Portekiz

Aslında İspanya ve Portekiz'i Güney Avrupa Bloğu'na almak mantıklı geldi.

Gizlenmiş İçerik

Kuzey Avrupa'da var tabi, Birleşik Krallık - İrlanda - Fransa vs. Bu bloğa İskandinavları da eklememiz mümkün.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu da Jury Votes

Gizlenmiş İçerik

2. yarı final %100 Televoting Sonuçları:

2. yarıfinal %100 Jüri Oylaması Sonuçları:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzlanda,Danimarka,Ukrayna başka bir sene katılsaydı ilk 10'da kesinlikle olurdu. Çok fazla güzel şarkı olduğu için sonlarda yer aldılar

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ama ben artık farklı ülkeleri top 5'te görmek istiyorum isviçre,macaristan,moldova gibi..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

1 YARI FİNAL TELEVOTING OYLARINA GÖRE SONUÇLAR

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

[video=youtube]

1 . YARI FİNAL JURI OYLARINA GÖRE SONUÇLAR

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu da Jury Votes

Gizlenmiş İçerik

2. yarı final %100 Televoting Sonuçları:

2. yarıfinal %100 Jüri Oylaması Sonuçları:

zeljkonun 2. , bizim 4. olduğumuz bir televoting

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ama o zaman fransa 0 puanla sonuncu mu olsaydi? Italyayla ispanyaya acimiycak miydiniz hic

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> benim favorim ukrayna yari finalde sondan 2. Mi olcakti? Az puan farki var es kaza nineler birinci de olabilirdi halk oylamasinda. Sarkimiz kaliteli degildi cocuk sarkisi gibiydi bence 22.lik normal o sarki icin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Jüride Yunanistan ve Malta bizim önümüzde.

TRT'ye başvursam ''halktan biriyim, beni jüri yapın'' desem yaparlar mı ki? Müzik eğitimim 0 ama halk oylamasını baştan aşağı değiştirmem herhalde.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Trt müzik dairesi başkanını jüri yapan senide yapar merak etme

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...