İçeriğe atla

Okul Hayatınızda Daha Çok Hangi Alanlarda Daha Başarılısınız/Başarılıydınız ?

NJLS

Okul Hayatınızda Daha Çok Hangi Alanlarda Daha Başarılısınız/Başarılıydınız ?  

53 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

bence senin felsefe dersinde iyimiş baya

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:siritma:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:siritma:

Dediğimin felsefe ile alakasını kuramadım ama

Gizlenmiş İçerik

Yalan değil ki ben içimin rahat olmasını isterim , kopya çekip 100 almak ne işine yarıyo , ÖSS'de çakıyosun 0'ı.

lise son sınıfı kopya ile geçmeme rağmen LYS'den 367 puan aldım! şeytan bunun neresinde

Gizlenmiş İçerik

ya da ben istisnalardan biriyim..dediğine gelicek olursam bana göre 'felsefe yaptın' resmen ama sana öyle gelmemiş olabilir

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dördüncü sınıftan beri yabancı dilde çok iyi bulunurum.Ama inek değilimdir,kopyamı da çekerim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra...

Din kültüründe dinci ailelerin çocuklarından iyiydim. 100 ün altında hiç puan almadım koskoca okul hayatımda( 5.sınıftan beri de ateistim ama inanılmaz merakım vardı).

İngilizce. Bunda da 5 in altına hiç inmedi karne notum. Zaten dilci olacağım o zamanlardan belliydi. Delirirdim 85 falan alınca. İnanılmaz bir şekilde türkçe derslerim o kadar da iyi değildi. Üniversitede artık dilin her şeyiyle yakınlaşınca dilbilgisi olayını ancak hallettim tüm dillerde.

Kötü olduğum kolay dersler de vardı. Beden eğitimi ve resim. Sporu sevmezdim zaten hocamız da çok katıydı cidden ders gibi yapardı o dersi boş zaman geçirmece değildi. Hele lisede spor okuduğumu falan hissediyordum o dersin hocaları normalde çok takmazmış bana öyle denk gelmedi.

Resimde hiç anlaşılamadım zaten. Aslında kendimce uğraşıyordum bayağı soyut şeylerle anlatmaya çalışıyordum okul bayrak bulut güneş çizmezdim yani. Ama onlar beni anlamadı hep 3 verdiler.

Sayısal derslere hiç girmeyim o kısım tam bir kabustu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...