İçeriğe atla

Eurovision 2012 | Azerbaycan (Light Your Fire)

Ladadidej

Pinlenen İletiler

O donem Amerika'daydim. Oglen saat 14'te izledigim tek Eurovision olarak tarihe gecti, rezaletti.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O donem Amerika'daydim. Oglen saat 14'te izledigim tek Eurovision olarak tarihe gecti, rezaletti.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Aaa evet

Gizlenmiş İçerik

hacanaya da izletmistin

Aynenn

Gizlenmiş İçerik

Sok olmuslardi, hic izlememisler adini bile duymamislar onceden, baya sevmislerdi.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra...

üzerinde çok çalışmışlardı, ben bile şahit olmuştum. Son yıllarda gördüğüm en iyi performanstı. Söyleyin bana böyle bir şarkının hakkı nasıl yenebilir? Böyle olmasını istemezdim, bu müzik avrupaya fazla geldi.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya biliyorum, aslında başka bir şey yapıcaktım , spoiler felan diye sıçtım içine batırdım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Hadi bakalım buna da yazalım anımızı.

Fan olmadan önce izlediğim son yıl.

Temsilci açıklandı. Ben bu kim lan falan dedim. Hemen İnternetten araştırlamalara koyuldum. Tarzını beğendim. Ancak şarkıyı çok beklemiştik. Şarkı çıktı, ben her yerde bu sene birinciyiz falan yazıyorum. Diğer şarkılara hiç bakmadan. Youtube'da gezerken La La Love'ı gördüm. Ufak tırstım. Sonra bir facebook durumumda videoyu paylaşarak ''Bu sene ki şarkımız, kesin birinciyiz.'' yazdım. Ablam şarkının altına. İlk 3 kesin gibisinden bir şeyler yazdı. Ben de ''Ne ilk 3ü kesin birinciyiz yazdım.'' Evde ufak bir tartışma yaptık. 1. yarı final günü, TRT yayınlamadı Türkiye yok diye. TRT Müzikte idi. Mutfağa TV almıştık. Oradan izlediğim. İlk şarkı Sırbistandı, mükemmel demiştim. Sonra kapadaım izlemedim. 2. yarı final günü. Büyük TV'mizden izlemiştik. Ablam ben ve ikiz kardeşim her şarkıya yorum yapıyorduk. Ben izlerken ulan bu kadar güzel şarkı varken nasıl kazanıcaz falan diyodum. Benim favorilerim Malta, Norveç, Bulgaristan dı. İsveç çıkınca bu kadında bir bokluk var dedim. Ama alaycı bir şekilde. Ablam Bulgaristanı beğenmişti. Final gecesi, kuzenimle pcdeydik. O eve gitti. Tek kalınca açtım TV'yi ilk çıkan şarkı Rusya'ydı. Mükemmel dedim. Sonra ablam,kardeşim,babam geldi. Türkiyeyi tüğlerim diken diken izlemiştim. Oylamalar başladı. Babam fransa gelince, sarkozy yüzünden puan gelmez falan dedi. Bir ara çok iyi gidiyoduk, sonra batırdık harbiden. Babam seneye kazanırız dedi ve hiç bir şey eskisi gibi olmadı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk defa öğle saatlerinde izlemek zorunda olduğum Eurovision Şarkı Yarışması :allahinbelasi:

O sene şu an bulunduğumuz bu forumu yeni kurmuştuk. Eurovision sırasında Amerika'daydım. SMS kullanamadığımdan buruktum. BBC America yayınlamıştı o sene yamulmuyorsam ve kaldığım aileyle beraber izlemiştik. Türkiye'nin şarkısını beğendiklerini söylemişlerdi ama bence beğenmediler. Yarışmadan bir şey anlamadılar zaten, haberdar değillerdi, sürekli soru sorup durdular. Bi yandan MSN'e, foruma yetişme derdi derken ilginç bi Eurovision izleme deneyimi olmuştu benim için o sene.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...