İçeriğe atla

Gülşen Fan Club

Melih

Pinlenen İletiler

[align=center]Albüm İsmi : Beni Durdursan Mı ?[/align]

[align=center]Albüm Kapağı[/align]

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

BİR AÇILDIM BİR KAPANDIM

BİR ÜZÜLDÜM BİR DE GÜLDÜM HAHAYT!

ESEREKLİ DURUMUMDAN MÜTEVELLİT RUH HALİM BERBAT!

DİLE KOLAY AMA ZOR, HASRETİNİ BANA SOR

BU NASIL BİR GERİ SAYIM, YERİNDE SAYIYOR HER GÜN

BİNEYİM ARABAYA, BİR VARAYIM ORAYA

300 BİN YIL GİBİ GELİYOR BANA

ŞU SON 3 GÜN

YATCAZ KALKCAZ, YATCAZ KALKCAZ, YATCAZ KALKCAZ

HOOP ORDAYIM

DAĞLAR, BAYIRLAR, O UZUN YOLLAR

HEPSİ HİKAYE, FİRARDAYIM

BAŞLARIM HA ADETİNDEN, AŞK BU GÜÇLÜ HER BİR ŞEYDEN, SUSMAM!

ÜSTESİNDEN GELİRİM BEN, AYRILIĞI DÖVERİM BEN, KORKMAM!

Söz ve Müzik: GÜLŞEN

Düzenleme: OZAN ÇOLAKOĞLU

[video=youtube]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

ALBÜM 18 ŞUBATTA

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 215
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

*YATACAĞIZ KALKACAĞIZ

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

*YATACAĞIZ KALKACAĞIZ

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Türk dil kurumundan uyarı aldı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Gizlenmiş İçerik

:haha:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazılış yanlış ama söyleniş doğru

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Çıkış şarkısı olarak şarkı iddalı mı bilemedim. Dinledikçe seveceğim sanırım. Asıl albümü bekliyorum ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çıkış şarkıları genelde harektli seçer gülşen ama albümde bomba slovlar olduğuna eminim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ay çok heeycanlıyım ben

Gizlenmiş İçerik

zamanla seveceğine eminim yalovam vavavom

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gülşen şarkılarına bayılırım zaten hem hareketli olsun hem slow farketmez.

Gizlenmiş İçerik

Bu şarkıda onu hissettim sadece, yoksa eminim yine sallar ortalığı

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[video=youtube]

Keşke bunuda söyleseymiş albümde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> hoş hadise patlattı şarkıyı ama gülşen de güzel okumuş

Gizlenmiş İçerik

Her şarkısı ayrı önem taşır ayrı severim ama YA TTUARSA ŞARKISI ÇOK ÖNEMLİ BİR YERDEDİR BENİM İÇİN GÜLŞEN O ALBÜMDE YENİLENMİŞTİ İMAJ OLARAK BENDE FARKLI BİR İMAJA BÜRÜNMÜŞTÜM LİSEDEN SONRA

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

[/align]

[align=center]BENİ DURDURSAN MI ?

14 Şubat itibarıyla radyoları ve sosyal medyayı ele geçiren “Yatcaz Kalkcaz Ordayım”, Gülşen’in yeni albümünü ateşledi. “Beni Durdursan mı?” 18 Şubat’ta DMC etiketiyle yayınlanıyor.

Prodüksiyon ve düzenlemeleri Ozan Çolakoğlu’nun yaptığı albümdeki tüm şarkıların söz ve müziğinde Gülşen’in imzası var.

Beni Durdursan mı? Gülşen’in 3 yıl aradan sonra çıkardığı 9. albümü. Sanatçı bu süre içinde bir yandan sessiz sedasız kendi için çalışırken, bir yandan Türk pop müzik sahnesini sallayan hit’lere imza attı. Murat Dalkılıç - Bir Güzellik Yapsana, Hadise – Süperman, Ozan Çolakoğlu Seyredursun Aşk en çok dinlenen şarkılar oldu.

Beni Durdursan mı? için Gülşen yepyeni bir ekiple çalıştı. Albüm ve imaj görsellerindeki kostümler Zeynep Tosun tarafından tasarlandı. Fotoğraflar Emre Ünal’a ait. Styling Mahizer Aytaş imzalı. Çıkış şarkısı Yatcaz Kalkcaz Ordayım’ın klibi Murad Küçük yönetmenliğinde çekildi. Styling’i ise bu kez Bahar Kongel yaptı.

Beni Durdursan mı? bir güçlenme sürecinin hikayesi. Bu hikayenin kahramanı tüm kadınların kendiyle karşılaşacağı, hatta kendilerini onun yerine koyabilecekleri bir kadın. İnandıklarının peşinde koşarken git gide güçleniyor ve bir kahramana dönüşüyor. Gülşen şarkılarıyla kadınların içindeki gücü ortaya çıkarıyor. Her şarkısıyla onları fantastik bir yolculuğa davet ediyor.

Şarkilarda Gülşen…

Albüm motor sesiyle başlayan Yatcaz Kalkcaz Ordayım şarkısıyla açılıyor. Bu aynı zamanda yolculuğunun başlangıcı. Birine kavuşmak için dağları, uzun yolları aşmak için yola koyulan gözü kara bir kadın hayal edeceksiniz.

Daha önce duyduğunuz Gülşen şarkılarından farklı, sürprizli, hiperaktif, hatta hipnotik!

Gülşen o şarkıdan itibaren durmuyor;

Üzerinde buzlar erirken, o altında dans ediyor - KARDAN ADAM

İmkansızı kabul etmiyor - SAKLANDIM İZLERİNDE

İsyan ediyor - KENDİNE MÜSLÜMAN

İtiraf ediyor - YALANLAR ÇOK GÜZEL

Kendiyle dalga geçiyor - IRGALAMAZ BENİ

Kabulleniyor - AŞK CİNAYET SEVER

Yeniliyor - ACISI BİLE BAL

Kendini adıyor – SEYRE DURSUN AŞK AKUSTİK

Ve büyüyor – NE DÜŞÜNÜRSEN O OLUR[/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...