İçeriğe atla

Eurovision 2021 ''Open Up''

Pinlenen İletiler

• Uğur pinned this konu

Ebu 2020 şarkılarının 2021 de yarışamayacağını açıkladı. 2020 şarkıları için özel bir şov düzenlenecek ama oylama olmayacak. Sembolik bir etkinlik olacakmış.

2020 Şarkılarının tekrar yarışması taraftarıydım ama izin çıkmayacağını biliyordum. Geçmiş olsun Almanya,İsrail,İsviçre,Kıbrıs,Sırbistan,Azerbaycan ve Malta

• Beğendim 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkıların 2021 de yarışmayacağına karar veren Referans grubu üyeleri arasında İsviçre, Almanya, Portekiz, İsrail, Hollanda, UK, Ermenistan ve Slovenya olduğu söyleniyor. Eğer doğruysa İsrail, Almanya ve İsviçre kendi ayağına sıkmış. Bu saatten sonra 2021 de çuvallarlarsa umrumda olmaz. 

Hadi diğerlerini anlıyorum bu sene iddiasız geldiler değiştirmek isterler de bu üçüne ne oluyor acaba? Gece gece sinirlendim yine ahaha

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ay hadi gazanız billurrak alıksın minnoşlar, ben de diyordum yörop kolileri neden alıktırmıyor. e böyle daha iği oldu namusumlan, değiştirsin bu zamana kadar oylama ve yorumlardan memnun olmayan ülkeler kız müslümansan inan!:ablanstar:israil, yunanistan, ermenistan ve sırbistan değiştirmeli şarkılarını. şahsen kaşıntısı olanlar varsa koronaya yakalansın ayol defolsun forumdan.:yaratikmibu:

• Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Eylül'ün gelmesi ile beraber Eurovision sezonu da başladı. 

First Semi-Final

Tuesday, 18 May, 2021, 21:00 CEST

Second Semi-Final

Thursday, 20 May, 2021, 21:00 CEST

Grand Final

Saturday, 22 May, 2021, 21:00 CEST

Venue & Location

Ahoy, Rotterdam, Netherlands

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Eurovision 2021 ''Open Up'' olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...