İçeriğe atla

MERHABA

Sirius

Pinlenen İletiler

• İleti 45
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Fabien, 4 dakika önce yazdı:

yoo, heteroyum ben diyerek giriyorsun sanki buradaki gayler ay manzaralı bir avatarı olan kullanıcıya sulanacakmış gibi :ahaha: 

sonra umarım heterolar daha çok vardır diyorsun, korku bunlar homofobik açıklamalar. 

yok belirtmem gerekti 1 günlük keşfimden sonra demeler falan, sen kimi kandırıyorsun?

saygım var demekle olmuyor o iş maalesef, lafa gelirse dünyada homofobik insan yok denecek kadar az

Tamam kartları açık oynuyoruz :D sanırım burada hetero olanlar azınlıkta ve ben de zaten karşımdakinin öncelikle homoseksüel olduğunu varsayıyorum, yani elimde olmadan şartlar gereği. 

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 2 dakika önce yazdı:

Arkadaş trollün yapmaya gelmiş sanırım buraya :anirdim:

Hayır tarzım bu, ancak genel olarak ciddi olduğumu söyleyebilirim. site politikanızı değiştirmeniz lazım burada tapınak şövalyeleri gibi takılmak istemiyosanız.

• NE 1
  • Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sirius, 1 dakika önce yazdı:

Tamam kartları açık oynuyoruz :D sanırım burada hetero olanlar azınlıkta ve ben de zaten karşımdakinin öncelikle homoseksüel olduğunu varsayıyorum, yani elimde olmadan şartlar gereği. 

evet homoseksüel olarak varsay karşındakini, götü kolla valla ortam fena:hahay: 

ben ay manzarasına çok azıyorum aşırı yükseltiyor beni haberin olsun :ahaha: 

hele yıldızlı geceler offfffffffff içim gidiyor :cokkomik: 

• Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, 2 dakika önce yazdı:

Korkmana gerek yok

@Melo 'nun önümüzdeki 2 sene için tüm geceleri dolu. Daimi müşterileri rezervasyon yaptı sana vakit ayıramaz.

@Uğur hollandada evli. Kocası izin vermedikce swinger yapmıyor. Çekinir sana bulaşmaz.

@Soner biseksüelimiz bir kadın ile evli. Karısı gay olduğundan şüphe ettiği için bu aralar horneti falan sildi elini eteğini çekti.

@Fabien in 8 yıllık ilişkisi var. Kendisi Cenk, Kaan, Mehmetcan ve Metin ile birlikte çoklu ilişki yaşamaktan gayet mutlu ve bu 5li ilişkilerine bir 6.yı sokmak istemiyorlar

@Reyiz heteroseksüel erkek ama bir erkek ayağı fetişi. Ama bundan da korkma siteye pek uğramıyor karşılaşmazsınız. Karşılaşsanız da o sırada çıplak ayak olman düşük ihtimal.

Korkma bizden beybisu.

Çok güzel özet geçmişsin aydınlanmaya ihtiyacım vardı.

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Korkmana gerek yok

@Melo 'nun önümüzdeki 2 sene için tüm geceleri dolu. Daimi müşterileri rezervasyon yaptı sana vakit ayıramaz.

@Uğur hollandada evli. Kocası izin vermedikce swinger yapmıyor. Çekinir sana bulaşmaz.

@Soner biseksüelimiz bir kadın ile evli. Karısı gay olduğundan şüphe ettiği için bu aralar horneti falan sildi elini eteğini çekti.

@Fabien in 8 yıllık ilişkisi var. Kendisi Cenk, Kaan, Mehmetcan ve Metin ile birlikte çoklu ilişki yaşamaktan gayet mutlu ve bu 5li ilişkilerine bir 6.yı sokmak istemiyorlar

@Reyiz heteroseksüel erkek ama bir erkek ayağı fetişi. Ama bundan da korkma siteye pek uğramıyor karşılaşmazsınız. Karşılaşsanız da o sırada çıplak ayak olman düşük ihtimal.

Korkma bizden beybisu.

O ayakçı Musty di karıştırmışsınn.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  • Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...