İçeriğe atla

MERHABA

Sirius

Pinlenen İletiler

Hiçbirimizde ar namus kalmadığı ve forumda cinsel yönelimimizi anıra anıra belirttiğimiz için çekinmiş ve belirtmiş, gayet normal geldi bana. :anirdim:

Hoşgeldin bu arada, kendini güzel tanıtmışsın Sirisu :aycokhos:

Forumu Google'dan mı buldun :anlatyalanlarini: 

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 45
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

YasminTheDios, 3 dakika önce yazdı:

Sen de kendini ilk 7 yıl hetero olarak tanıtmıştın.

Arkadaş 150 gay 1 travesti ve 1 ameliyatlı trans kadının olduğu sitede kendini açıklamaya utanmış direkt heteroseksüelim diye lafa dalmış 😁

Heteroseksüel olsan heteroseksüelim demezsin Güney Kıprıslı apla.

ben biseksüelim ve hiçbir zaman forumda heteroseksüelim diye yazmadım, sadece biseksüel olduğumu söylemedim kaldı ki zaten burada neden durup dururken bunu yazdığını sorguluyoruz yani benim yaptığımın tam tersi tabii bunları kime anlatıyorum sanki anlayabilecekmişsin gibi 🤪🤪

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cem, 12 dakika önce yazdı:

Hiçbirimizde ar namus kalmadığı ve forumda cinsel yönelimimizi anıra anıra belirttiğimiz için çekinmiş ve belirtmiş, gayet normal geldi bana. :anirdim:

Hoşgeldin bu arada, kendini güzel tanıtmışsın Sirisu :aycokhos:

Forumu Google'dan mı buldun :anlatyalanlarini: 

Sağol Cem benim yerime açıkça cevaplamışsın :) Evet internette Eurovision ile ilgili bir şeyler ararken denk geldim. Ben bir kişi öncelikle insani yönlerine göre değer verilmesi gerektiği düşüncesindeyim. Neyse bu konu bu kadar yeterli suyunu çıkarmaya gerek yok. Yalnız ümidim şu, umarım hereseksüeller burada azınlıkta değildir :D

• Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sirius, 3 dakika önce yazdı:

Sağol Cem benim yerime açıkça cevaplamışsın :) Evet internette Eurovision ile ilgili bir şeyler ararken denk geldim. Ben bir kişi öncelikle insani yönlerine göre değer verilmesi gerektiği düşüncesindeyim. Neyse bu konu bu kadar yeterli suyunu çıkarmaya gerek yok. Yalnız ümidim şu, umarım hereseksüeller burada azınlıkta değildir :D

niye heteroseksüeller ile mi iletişim kurabiliyorsun sadece?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, 11 dakika önce yazdı:

Sen de kendini ilk 7 yıl hetero olarak tanıtmıştın. Sonra henüz melihin bile atmaya utandığı instagram gay storyleri atmaya başladın.

Arkadaş 150 gay 1 travesti ve 1 ameliyatlı trans kadının olduğu sitede kendini açıklamaya utanmış direkt heteroseksüelim diye lafa dalmış 😁

Heteroseksüel olsan heteroseksüelim demezsin Güney Kıprıslı apla.

Dobralığın hoşuma gitti. Şimdiye kadar sitede en çok Cem ile senin tarzını beğendim. Uğur isimli yönetici de temiz bi arkadaşa benziyor. Bunlar samimi düşüncelerim, dalga falan geçmiyorum.

Ancak sonlarda yanıldım. Gerçekten heteroseksüelim, çünkü ister istemez biraz irkildim. :D Konuya bu şekilde girmemi çok hoş karşılamayacağınızı bile bile baştan direkt söylim dedim. Şaka yollu ve kabullenerek her şeyin açıkça konuşulması çok daha iyi. :)

• Anırdım 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sirius, Şimdi yazdı:

Sanırım senin dileğin bu şekilde. Buradaki homofobiklere bir kişinin daha eklenmesini ve havuzun genişlemesini istiyosun

yoo, heteroyum ben diyerek giriyorsun sanki buradaki gayler ay manzaralı bir avatarı olan kullanıcıya sulanacakmış gibi :ahaha: 

sonra umarım heterolar daha çok vardır diyorsun, korku bunlar homofobik açıklamalar. 

yok belirtmem gerekti 1 günlük keşfimden sonra demeler falan, sen kimi kandırıyorsun?

saygım var demekle olmuyor o iş maalesef, lafa gelirse dünyada homofobik insan yok denecek kadar az

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sirius, 3 dakika önce yazdı:

Burada işi en çok yokuşa süren sensin. Yasmin nickli kişi durumu açıklamış işte, hak verdi bana :D

mantıklı bi soru sordum, cevap bekliyorum. forumda heteroseksüel aramanın sebebi nedir, eşcinseller ya da translar olsa ne olur? ben yokuşa sürmüyorum mantıksız konuşmalar beni çıldırtır canımın içi 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, 2 dakika önce yazdı:

Seni saymazsak sitedeki tek heteroseksüel benim bu arada 😁😁

Kaslı erkeklerden hoşlanıyorum

Yani azınlığız.

Yine de bi süre şüpheyle yaklaşacağım gerçekten heteroseksüel olduğun konusuna. Belki zamanla gerçekten inanırım buna :)

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...