İçeriğe atla

Geyik 2012

Uğur

Pinlenen İletiler

sohbeti gereksiz görenler açıldığında yazacaklar mı bakalım??!! :///

ben yazmayı planlamıyorum soner vede gereksiz olduğunu düşünüyorum çünkü sohbet adı üstünde sohbet edilmesi gerekir bi çok üyenin bi çok üyeyi tahrik etmesi demek değildir

o sohbetin değil yazanların suçu.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 215
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Türkiye’nin son yıllardaki en iyi Eurovision performansı sorusunda Hadise nasıl önde gider ya! Akıl var mantık var. Tamam ben de Hadise'nin şarkısını beğendim. 1. olabileceğine inanıyordum hatta. Ama o performanstan sonra ilk 5'te bile olması bile bence mucize. Makyajı kıyafeti falan ayrı hikaye.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mustyy ile şuan rihannanın yeni klibi diamondsu izlemek için bekliyorum ADAMLAR BİR KLİP İÇİN BİLE PROGRAM YAPIOLAR RİHANNADA KONUK FANLARIDA TÜRKİYEDE HİÇ BÖLE ŞELER YOK İŞTE KALİTE FARKI BURDAN GELİO OLSA GEREK

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@denizertencom Yilbasinda ekibimle yaptigim İlk İngilizce sarkim Flo Rida yla bir featle cikior:) meraklandım bak şimdi

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...