İçeriğe atla

Geyik 2020

Cem

Pinlenen İletiler

Avro seçimi öncesi Uğur'la kavga edip, yolları ayırdık numarası yaptık. Dedim ki Uğur'a git Ogün'den seçim dönemi site yönetimini iste. Ben tarafsızım de, seni admin yapsın. Böylece seçimleri Berdan'a kazandırırız, siteyi ikiniz yönetirsiniz. Uğur bokunu çıkardı banlı üyelere falan oy kullandırdı. Kuzey Kore seçimi gibiydi %100 oy aldık neredeyse.  O seçim olmasaydı Time yeniden kurulmayacaktı.

• Beğendim 1
  • Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 5 dakika önce yazdı:

Seçim darbesi yaptığım Avro'dan koparıp kurtuğumuz Time'dan gece muhtırasıyla banlanmıştım 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Darbe sonrası başbakan olarak @Cem'i atamıştım :anirdim:

• Beğendim 1
  • Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 4 dakika önce yazdı:

Uğur bokunu çıkardı banlı üyelere falan oy kullandırdı. Kuzey Kore seçimi gibiydi %100 oy aldık neredeyse.  O seçim olmasaydı Time yeniden kurulmayacaktı.

İyi ki bokunu çıkarmışım ne güzel Time kuruldu :hahay:

• Beğendim 1
  • Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, Şimdi yazdı:

Ogünle Ecemen de sevgili olmuştu bir dönem. 

Ay kimse gay olduğunu itiraf etmiyordu ben de transsexual olduğumu edemiyordum. Girdim bir yola 5 yıl boyunca fake kuzenlerime kadar facebook profilleri yönettim sonra.

Halbuse herkes zırıl zırıl toptu nedense kimse anlamıyordu ortamı. Çocuktuk ya ondan heraldd.

o zamanlar görünür değildi bu kadar lgbti aktivizmi falan şimdi çok kolaylaştı açılmak vs

o zaman hepimiz için gay top alıgısı fatih ürek arto falandı

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur locked ve unpinned this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...