İçeriğe atla

Geyik 2020

Cem

Pinlenen İletiler

• Uğur pinned this konu
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Uğur, 3 dakika önce yazdı:

@Cem ve @Fabien pendikteler.

Telegram indirsene @Kürşat, orda grubumuz var alayım seni de.

Geyik konusunda gördüm birkaç kişi var muhabbeti, dedim neresindeler acaba ben Kartal'a yakınım. 

Telegramım da var aslında ama wp ve telegramda birkaç grubtayım şimdi girsem yazamicam hiçbir şey büyük ihtimalle. Sonra hem dedi hem çıt yok olmasın ahahha. 

• Ay Çok Hoş 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Herkese merhabalar,

Maltepe Üniversitesi Psikoloji lisans son sınıf öğrencisi olarak bilimsel bir araştırma yürütmekteyim. Araştırmaya 1965-2001 yılları arasında doğmuş olan herkes katılabilmektedir.  Araştırmanın linkini hemen aşağıya bırakıyorum. Katılımınız ve yardımlarınız  için teşekkürler :) 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Benimle Evlen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kürşat, 2 saat önce yazdı:

Herkese merhabalar,

Maltepe Üniversitesi Psikoloji lisans son sınıf öğrencisi olarak bilimsel bir araştırma yürütmekteyim. Araştırmaya 1965-2001 yılları arasında doğmuş olan herkes katılabilmektedir.  Araştırmanın linkini hemen aşağıya bırakıyorum. Katılımınız ve yardımlarınız  için teşekkürler :) 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Doldurdum.

Başarılar Kürşi

• Benimle Evlen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur locked ve unpinned this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...