İçeriğe atla

Eurovision 2020 "Open Up" : (İptal)

Pinlenen İletiler

Madigullüm, 1 saat önce yazdı:

sele kapılacak persembeyi bekleyen

ırmak kanalla

bal akan ırmak kere

Kız sen bu betimlemeleri ve tamlamaları Samipaşazade Sezai okuyarak mı geliştirdin naptın :anlatabildimmi:

• Beğendim 1
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision 2020 finalinin 23 Mayıs'ta düzenlenmesi olasıymış.

2 Mayıs Cumartesi: Mayıs ayının ilk Cumartesi günü 2 Mayıs tarihine denk geliyor. Böyle bir durumda yarı finaller 28 ve 30 Nisan'da düzenlenebilir. Bu durum Hollanda'nın yarışmaya hazırlanma sürecini kısalttığından mümkün görünmüyor.

9 Mayıs Cumartesi: Hollanda'da 4 ve 5 Mayıs günleri ''Anma ve Kurtuluş Günü'' etkinlikleri yapılıyor. Anma törenlerinin 4. günü 9 Mayıs tarihine denk geliyor, bugün ise Hollanda'da sessizlik protestosu gerçekleşiyor. 9 Mayıs'ın olasılık dışı kalmasının bir diğer sebebi ise, 9-10 Mayıs tarihlerinde başlaması planlanan Forumula 1 etkinlikleriyle yaşanacak olası bir çakışma. 

16 Mayıs Cumartesi: Forumla 1 yarışları bu haftasonu da devam ediyor. F1 yarışları daha önce belirlendiği gibi 9-10 Mayıs tarihlerinde başlayacaksa ve Eurovision finali 16 Mayıs finalinde gerçekleşecekse, yarışmanın açılış töreninin 10 Mayıs Pazar günü gerçekleşmesi, yine F1'le çakışacağı anlamına geliyor.

23 Mayıs Cumartesi: Bu tarih en az sorunsuz tarih gibi görünüyor. Alman Kupa Finali 23 Mayıs'ta düzenleneceğinden, Formula 1'in 10 Mayıs yerine 17 Mayıs'ta başlaması pek olası değil. Provalar, 23 Mayıs'ta yapılacak bir yarışma için Hollanda'daki anma etkinlikleriyle de çakışmıyor. Fakat; ikinci yarı finalin düzenlenebileceği 21 Mayıs Perşembe günü ''Yükseliş Günü'' etkinlikleri var. Bu etkinlik anma günü gibi, canlı bir müzik organizasyonuna ev sahipliği yapılmasına engel değil.

Eğer ev sahipliği görevi Lahey şehrine verilirse, 16 Mayıs'a kadar ''Invictus Oyunları'' etkinliği şehirde süreceğinden; Lahey'in ev sahipliği ihtimali de düşük görülüyor.

F1 yarışlarının tarihinde bir değişiklik olmaz ise (ki olması beklenmiyor) yarışma 19-21 ve 23 Mayıs tarihlerinde düzenlenebilir.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, 2 saat önce yazdı:

Şampiyonlar ligi ne alaka be? B grubu mu kalır mayısa?

Öyle demiş belediye başkanı. Hem UEFA, hem Eurovision kaldıramayız demiş. Futbolla hiç alakam yok valla bilemiyorum.

Ayrıca F1 yarışları da olacakmış Mayıs ayında hem de.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Eurovision 2020 "Open Up" : (İptal) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...