İçeriğe atla

Eurovision 2020 "Open Up" : (İptal)

Pinlenen İletiler

1958: Hilversum

1970: Amsterdam

1976: Lahey

1960'ta ev sahipliği yapamayacaklarını söylemişler, Birleşik Krallık yapmış yerlerine.

2020 Hollanda'nın 4. ev sahipliği olacak fakat 2019'da 5. zaferlerini aldılar 44 sene sonra.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, 1 dakika önce yazdı:

Yani aslında en son 80de bir ev sahiplikleri var. 40 yıl sonra gidiyoruz Hollandaya

:tabitabi:

Ama 44 sene sonra kazanmış oldular. 1960'ta yapamadıkları ev sahipliğini 1980'de kapatmışlar.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, Bir saat önce yazdı:

Şakaysa komik değil gerçekse feci korkunç

Bugün İngiltere başbakanı istifasını sunmuş onun rüzgarının etkisidir hani domino taşı var ya bize etkisi gökten düşen taş hesabı ablası :anlatabildimmi:balık baştan böyle kokuyorsa sele kapılacak persembeyi bekleyen beğenmeyenler çarşambadan kızına pırlantalısını takmayıversin. kanal kasıt meşhur ırmak kanalları mı tilivizya göstericileri mi. Ayol onların kanalları hürriyetler sponsorlarına bal akan ırmak kereyken tilivizyaya ne düşer olmadı Brüksel de pisirirler sahneyi onlar benelüx grubu değil mi? Alırsınız şengenleri tramvaylar metrolar viırız tırız..olsun ayol devir paranla rezil olma devri. :ahaha:

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Eurovision 2020 "Open Up" : (İptal) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...