İçeriğe atla

Birleşik Krallık 2020 : James Newman - My Last Breath

Uğur

Birleşik Krallık 2020 : James Newman - My Last Breath  

3 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

John Newman dediler, James Newman çıktı :qq:

Tam bir ETSC şarkısı. Hoş şarkı ama gerçekten buysa seneye Londra'da değiliz :sayfa: 

Nakaratta aynı şeyi tekrar edip duruyor. ESC'de ne yapar bilemedim ama sonuncu olmazlar en azından :oyle: 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga, 13 saat önce yazdı:

Şarkı buymuş deniyor. (James Newman-My Last Breath)

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Şarkı kesinleşti. My Last Breath. Şarkı da eh işte idare eder öyle çok beğenmedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, 5 dakika önce yazdı:

my last.......(100 sene geçer) breath kısmı aşırı sinir bozucu. O duraklama sinir krizine sebep olur resmen.

:anlatabildimmi:

Cidden sinir bozucu olmuş orası. Zaten AB'den resmi olarak ayrıldılar, bunun Eurovision'a da yansıması olacaktır muhakkak. Şarkı zaten çok tırt. Umarım halkta 0 çekmezler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BMG'le boşuna çalışmışlar. O şirkette onca şarkıcı varken, en azından kardeşi falan gideydi bunun yerine. En azından tanınırlığı var onun, avantajı olabilirdi o açıdan. Her yerde ''Ed Şerın'ın şarkı yazarı, Grammy'e aday oldu yazdığı şarkılar'' diye yıkama yağlama haberler yaptırıyolar. Bomboş bir şarkı. Umarım BBC bu sene ilk 10 falan beklemiyodur, final akşamı şok olmasınlar sonra.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...