İçeriğe atla

İsveç 2020 : The Mamas - Move

Uğur

İsveç 2020 : The Mamas - Move  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Hanna Ferm'in şarkısı bana 1. olabilecek bir şarkı gibi gelmedi ama bu yarı finalden çok rahat çıkacaktır.

Victor Crone da geçen yıl yarışmadaki şarkısına benzer bir şarkıyla katılmış, şarkı eh işte. Sahnelemesi iyi olursa direk finale kalabilir.

Jacop Karlberg'in şarkısı fena değil gibi ama İsveççe olmasından dolayı şansı az gibi.

Frida Öhrn ile Ellen Benediktson&Simon Peyron da 2. şans için en büyük adaylar gibi duruyor.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Frida: Etsc'de birinci olmalık patlamalı iğrenç bir şarkı 3/10

William: Hoş bir girişi var şarkının devamını merak ettim ben, isveççe olmasa iddialı bir yerde de olabilir derdim 7/10

Nanne: Farklılık olsun diye saçma sapan her şey toplanmış bu sene melfeste. çok kötü 2/10

Victor: E bu geçen seneki estonyalı değil mi? geçen seneki şarkısından daha iyi bence ama yine vasat diyeceğim ben 5/10

Ellen & Simon: Şarkının sözleri hoşmuş, sevdim ben bu ikiliyi. ama nakaratı tam olarak dinleyemedik final gecesi sürprizlere gebe bence 7/10

Jakob: Eh meh. 6/10

Hanna: Güzel sevdim ben ama nakaratta gereksiz bir abartı var sesinde, daha sadece olsa daha çok sevebilirdim. 8/10

Bu yıl hakkındaki genel yorumum;

Şimdiye kadar şahit olduğum en kötü melfest oldu, 2. yf dışında tüm yfler çok vasattı. finalde de büyük bir çekişme olacağını düşünmüyorum ben. 

Hiç Schlager şarkı olmaması da beni üzdü açıkçası, isveç dendiğinde melfest dendiği en azından 1 tane schlager olmalıydı. Her sene en az bir tane oluyordu bu sene saçma sapan her şey doldurulmuş. 

4.yf için de, hanna elini kolunu sallayarak finalde bence, sürpriz olarak ellen & simon da finalde olabilir. William ve Jakob da ikinci şans diyorum ben

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Frida:  Bunun şarkı yazarları klişe şarkı sözleri *google* yapmışlar sanırım, bok gibi olmuş

William: Fena durmuyor, full versiyonunu dinlemek lazım

Nanne: Canı sıkılmış sanırım Nanne'nin, elleşmeyin

Victor: Yine mi storm arkadaş? Geçen seneki şarkısı ayarında bir şey işte. O drop daha iyi olabilirdi bir enstrümanla falan

Elen&Simon: Songbird benim tarzım değildi mecburiyetten okudum diyordu ama  gümleyince elitizme geri dönmüş Elen bacı. Fena değil bu da

Jakob:  Eh

Hanna: Geçen seneki çöp poşetli şeyden iyi. Sahne şovu da çok iyi diyorlar. Fena şarkı değil tabii ama öyle çok aşırı da heyecanlandırmadı beni ilk dinlemede. Belki zamanla daha çok severim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, 4 saat önce yazdı:

Hanna'nın şarkısı 1. Olabilecek bir şarkı bence. Ölüp bitmedim ama korktuğum bir isimdi ve korkumun altında olmadı şarkısı hala şansı var ki bence hoş gibi.

Kesin olan şey ise Sanna Nielsen'dan sonra nihayet bir kadın temsil edecek İsveç'i.

Anna ve Dotter finalde favorim olacak perfomansa göre Hanna da aralarına eklenebilir ki bence bu üçünden biri alacaktır.

En çokta buna seviniyorum. İsveç'e bir değişiklik lazımdı artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gelelim son yarı finale...

Hanna'dan çok daha iyisini beklerdim. Fena değil hoş şarkı ama finale kalmasa üzülmem diyebileceğim seviyede iddiasız. Geçen seneki şarkısı çok daha iyiydi. Hanna'nın da fos çıkmasıyla Dotter'in önünde kimse kalmadı. En azından benim için öyle. Bu seneki melfest birincim belli oldu.

Victor Crone yine kendi çapında takılmış.

Bu ikisinden başka konuşmaya değer şarkı bulamadım bu yarıda. 

Şu tabloda Dotter kazanmazsa yazıklar olsun İsveç'e.  

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını İsveç 2020 : The Mamas - Move olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...