İçeriğe atla

İsveç 2020 : The Mamas - Move

Uğur

İsveç 2020 : The Mamas - Move  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

2000 yılından bu yana Eurovision'un prodüksiyon amiri olarak görev yapan İsveçli prodüktör Ola Melzig, 2020 Eurovision Şarkı Yarışması'nda olmayacağını açıkladı. Son 19 yıldır sürdürdüğü görevi artık bıraktığını duyurdu.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ballad da yollamasınlar, bambaşka bir şey yollasınlar bence. Kaç senedir pop rock şarkı bile yok MF'de. Başarılı olabilecek bütün şarkılar pop oluyor. Şöyle gümbür gümbür demode birkaç schlager koysunlar, 1-2 rock çeşidi attırsınlar, Kuzeyin oğlu Volkan Konak ağıt yaksın, beyaz tenli, sarı saçlı bir abla İsveç türküsü çığırsın falan. Balladı çok büyük bir değişiklik olarak göremiyorum. Daha çeşitli, Higher Ground tipi şarkıların reddedilmediği bir MF görmek istiyorum.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melo, Şimdi yazdı:

Evet işte tam sizi tatmin edip isveçi son 5 te tutucak tarz 💪🏻

Alakası yok. ''Silent Storm'', ''A Monster Like Me'' gibi harika şarkılarla halkta ilk 10'a bile giremeyen Norveç, bu sene Samice bir şey yolladı halkta kimsenin beklemediği bir şekilde birinci çıktı.

Belli olmaz o işler.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melo, 4 dakika önce yazdı:

Evet işte tam sizi tatmin edip isveçi son 5 te tutucak tarz 💪🏻

Halktan geçen sene 20 küsur oy aldı İsveç. Bu sene de 100'ü görmedi. Bir de ren geyiği çobanı denesinler, bir şey olmaz. En fazla jüri biraz oy kırar da, 5. yerine 9. olurlar.

• Beğendim 1
  • Yarıldım 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını İsveç 2020 : The Mamas - Move olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...