İçeriğe atla

İsveç 2020 : The Mamas - Move

Uğur

İsveç 2020 : The Mamas - Move  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Robin'in şarkısı çok güzel. Performansına baktım yine bok gibiymiş ama. Keşke başkası okusaymış şarkıyı. Aynı şeyi Brave için de düşünüyorum. Felix de kötü okuyo ama Duygulu Oğlanlar'ı başkası okusa da olmazmış o sözlerle.

• Beynimi Yaktın 1
  • Hıh 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Züreyfa, Şimdi yazdı:

Robin'in şarkısı çok güzel.

den sonrasını okumaya gerek yok. Bence güzel değildi :yok:

Ama ne yalan söyleyeyim 2017'deki gibi favorisiz senede aradan durduk yere fırlayıp kazanabilir diye çok korktum.

• Çıldırtma Beni 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben Felix'i severim. 2 sene önce favorimdi, albümü de iyidir ama bu şarkısı kötüler kötüsü. MF dışında aktif kariyeri olan nadir yarışmacılardan olmasına ve geri kalan bütün yarışmacıların toplamı kadar popüler olmasına karşın halktan aldığı puan da ortada zaten. İngilizce'de "cringe" dedikleri tam olarak Türkçe'ye çevirelemeyen kelime tam tanımlıyor o şarkı ve performansı. Sözler inanılmaz kötü. Felix'in sahnedeki hareketleri 12 yaşında ergenler gibi falan. Imprit gibi bir şarkıyla gelseydi kazanırdı Felix.

• Beğendim 2
  • Beynimi Yaktın 1
  • Hıh 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Felix'in şarkısı bu MF'nin en orijinal şarkısıydı. Eurovision'da da iş yapardı bence. Loreen'i andrada iki defa elemiş bir halk, Felix'in aldığı halk oyu onun üzerine tuz biber. Seçilen şarkı zaten ortada. Büyük yazık oldu.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 3 dakika önce yazdı:

Geçen seneki şarkının aynısı gidiyor be :ahaha:

Geçen seneki şarkıları çok daha dramatik bir şarkıydı. Move baya bildiğin feel-good şarkısı. Melodileri de pek benzemiyor bence.

• Beynimi Yaktın 1
  • Azdırdın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İkisi de kilise şarkısı işte. Zaten bunlar geçen sene Lundvik'in arka vokalleriydi. Bence seneye koreograflarını da yollasınlar Melodifestivalen'e, onlar da yarışsın gitsin Eurovision'a.

Hiç akıllanmıcak bu İsveçliler.

• Beğendim 1
  • Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...