İçeriğe atla

İsveç 2020 : The Mamas - Move

Uğur

İsveç 2020 : The Mamas - Move  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

8. Robin Bengtsson

Üç dakika boyunca dikiliyo. Sanki sahneye zorla çıkartmışlar gibi. Yarı finalde de aynı yorumu yazmıştım buraya. Şarkı çok sıradan ve basit. Umarım 2017'deki gibi yırtık dondan fırlar gibi kazandırmazlar yine buna. O şarkısı da kötüydü, bu da. Bunun kazandığı seneden evvelki country tarzdaki şarkısı daha güzeldi oysa ikisinden de.

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu Sene İddaasız Olsanda Bana Önceden Yaşattığın Duygular Sonsuza Kadar Yeterli Çık Ve Her Zamanki Gibi Mükemmel Performansını Sergile Seni Çok Seviyorum ♥️

MELODİ NUMBER EHT 👑 MARIETTE 👑

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Yarıldım 1
  • Anırdım 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

9. Mariette

Bu kadın her sene, evvelki katılımlarından daha kötü şarkılarla gelmeyi nasıl başarabiliyor; anlamış değilim. Yarışmaya katılan en kötü şarkısı bu. Bu sene ''A Million Years'' tarzı bir şarkıyla gelmiş olsa kazanabilirdi oysa, çok yazık etmiş. Sonunculuk için Mendez-Alvaro ikisiyle kapışabilir gibi gecenin sonunda. Ama eski şarkıları hatırına sonuncu olsun istemem, olsa da şaşırmam.

• Beğendim 1
  • Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını İsveç 2020 : The Mamas - Move olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...