İçeriğe atla

İsveç 2020 : The Mamas - Move

Uğur

İsveç 2020 : The Mamas - Move  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Bu YF'de önceki senelerin aksine 1 değil 2 P4 Nästa katılımcısı var bu arada, Amanda ve Faith. Amanda için pek şans vermemişler ama Faith için "önceki P4 katılımcıların yaşadığı kaderi değiştirebilir" demişler. 

Ayrıca bu YF'de 4 İsveççe şarkı var yani en kötü ihtimalle İkinci Şans'a 1 İsveççe şarkı muhakkak yükselecek :h

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

mariette: 1 dakikalık kısmı şarkının başından alınmış bence geri kalan kısmı daha yüksek olacak. ben bu kısmını gayet beğendim, umarım million year gibi bir kareografi yapar güzel bir şov yapar. 8/10

albin: ortalama bir isveççe şarkı. çok beğenmedim 5/10

drangarna: eğlence bir şey, performansı güzel olursa şaşırtabilir bence. ben çok sevmedim ama. 6/10

amanda: hoş bence sevdim ben bu tarz şarkıları. sesi de güzelmiş kızın 7/10

anis don: melodifestivalen böyle farklı şarkılara yer açıyor her sene, ama bence boş yani gereksiz 4/10

faith: bu yıl bu tarz balladlar az, geçen yıl en iddialılar ballad gelmişti aksine. hoş bence 7/10

mohombi: güzel ama bence çok büyük bir olayı yok, umarım balon gibi şişirmezler bunu da 6/10

bence çok düşük bir yf olmuş, mariette buradan birinci çıkar kesin. sadece ona eminim

mohombi de kesin finalde yalayan çok olur onu

faith ile amanda ya da drangarna de ikinci şans

sürprizlere açık bir yarı final diyorum ben

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Faith Kakembo'nun şarkısı güzel gibi geldi bana. Mariette daha iyi bir şarkıyla gelebilirmiş ama yine de yorum yapabilmek için tamamını dinlemek lazım. 

Diğer şarkılardan beğenebileceğim şarkı pek yok gibi. Bu yarı finalin şarkı kalitesi düşük o yüzden performanslar kimin finale direkt gideceğini, kimin 2. şansa kalacağını belirleyecek gibi gözüküyor.

• Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkılar o kadar kötü ki resmen bu hafta izlemeyin gidin norveçi izleyin diyor. 

1.mohombi olur. Kötülerin iyisi kıvamında 

2.mariette eh iste 

Gerisi boş... dotterin yolu biraz daha açıldı. Oh oh iyi 😂

• Beğendim 2
  • Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını İsveç 2020 : The Mamas - Move olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...