Jump to content
Sign in to follow this  
Uğur

İspanya 2020 : Blas Cantó - Universo

İspanya 2020: Blas Cantó - Universo   

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bu ispanyol şarkılarını dinlerken bütün vücut hücrelerim nolur sus diye bağırıyo :yeterkes: bu şarkıda da aynısı oldu. Berbat :busekilde: 

• LOL 1

Cem, 17.02.2020 - 17:48 yazdı:

Bu ispanyol şarkılarını dinlerken bütün vücut hücrelerim nolur sus diye bağırıyo :yeterkes: bu şarkıda da aynısı oldu. Berbat :busekilde: 

Aynen... İğrenirim ben de ispanyol şarkılarından. İspanya ispanyolcası şarkıya gitmiyor asla. ETSCde de çok nadirdir puan verdiğim.

Universo da aynı öyle bir şarkı. Belki rusça, fince bilmem ne dilinde yazılsa sevcem ama uyuz uyuz Universooo diyo ya ağzına çakasım geliyor.

Hele ki şarkıyı her hangi bir saniyesinden otomatik başlatsan en fazla 5 saniye sonra çıkan PERDONAAĞĞMMMMEEE kısmı. Tüylerim ürperdi.

Edited by YasminTheDios
  • Will You Marry Me? 1

YasminTheDios, 2 saat önce yazdı:

İspanya ispanyolcası

bütün latin aksanlarına hakim misin hayatım

Fabien, 56 dakika önce yazdı:

bütün latin aksanlarına hakim misin hayatım

Hakim değilim ama biraz da olsa farklarını biliyorm ispanyolca öğrenmeye başladğmda bakmıştım. Ben ispanya ispanyolcası öğreniyodum bu arada okulda 😅 bi sen değilim ama bu kadarını biliyorum

Ve asıl önemli nokta sadece ispanyol şarkılarına gıcığım 😂😂 diğer ispanyolca şarkılar o kadar itici gelmiyor. Mesela Eleni'nin ispanyolca şarkıları da var nasıl çekiyor beni. Çünkü aksanı farklı haliyle.

Edited by YasminTheDios
  • You Make Me Horny 1

YasminTheDios, 30 dakika önce yazdı:

Hakim değilim ama biraz da olsa farklarını biliyorm ispanyolca öğrenmeye başladğmda bakmıştım. Ben ispanya ispanyolcası öğreniyodum bu arada okulda 😅 bi sen değilim ama bu kadarını biliyorum

Ve asıl önemli nokta sadece ispanyol şarkılarına gıcığım 😂😂 diğer ispanyolca şarkılar o kadar itici gelmiyor. Mesela Eleni'nin ispanyolca şarkıları da var nasıl çekiyor beni. Çünkü aksanı farklı haliyle.

aynen anladım haklısın aksan bir de ispanyolcanın yakıştığı şarkılar var, ingilizce dinlemeye alıştığımız tarzlarda ispanyolca kulağı tırmalıyor alışık olmadığımız için. universo da öyle bence. ama ispanyol yanığı bir şarkı olsa hepimiz hayran kalmıştık :sayfa: 

ben şans tanımıyorum bu sene sipanyolayola nasıl tarif ederler çok tıknaz kız ne o öyle minyon olurda bu kadar bodura kalınmaz diyorum. cem seversin sen böyle tipleri :sacinibasiniyolacam:

• LOL 1

Güzel okumuş ama şarkıda iş yok pek. Sesi çok iyi.

• Like 2
  • Thanks 1