İçeriğe atla

Rusya 2020 : Little Big - Uno

Uğur

Rusya 2020 : Little Big - Uno  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Elena Temnikova istiyorum Rusya'dan

Duygusal bir şarkı yaparlarsa Rusça bile olsa bu kadına gider bence. İngilizce bir şarkısı yok sanırım ama Rusça iyi bir şarkı gelirse desteklenir. Rusça bence çok güzel bir dil niye kullanmıyorlar bilmiyorum. Hareketli şarkılara gitmiyor ama dram temalı şarkılarda çok güzel bir ses tonu veriyor bence.

Hadi ya çok istiyorum. Yeni bir şeyler yapsınlar. Rusya'dan hep aynı kişileri yollamak olmuyor yani.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dima Bilan beyefendi dönmek istiyormuş Eurovision'a.

Rusya'da Sergey Lazarev Tarkan'sa, Dima Bilan Mustafa Sandal gibi bir şey. Hep çekişir bu ikili zaten. Sergey ikinci defa 3. olunca, ''Ben kazanırım'' diye geri dönmüş Bilan sahalara.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dima Bilan'ın şarkısının Rus diasporasının gücüyle kazanmasının ardından jüriyi getirdi zaten EBU. Ki başardı da bu diasporayı kırmayı 2016'da birinciliklerini elinden alarak.

Ne Bilan'ın ne Lazarev'in şarkılarını sevmiyorum ben hiç.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Geçtiğimiz aylarda "Ben medyumum, bu sene Rusya'yı Eurovision'da ben temsil edeceğim" açıklamasında bulunan Alexander Panayotov, bugün Rusya temsilcisi olduğunu doğrulamış.

Kanal önümüzdeki hafta resmi açıklama yapacakmış.

• Beğendim 1
  • Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • Uğur bu konunun başlığını Rusya 2020 : Little Big - Uno olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...