İçeriğe atla

Rusya 2020 : Little Big - Uno

Uğur

Rusya 2020 : Little Big - Uno  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Uğur, Şimdi yazdı:

2020 model ''Aqua - Barbie Girl'' olmuş şarkı tam 90'lar tadında :nasilcikiyorum:

Çok beğendim ben. Sahnesi de şarkı kadar renkli olursa Rusya'nın kazanmasının önündeki tek engel tekrar ve tekrar jüri olabilir gibi sadece. Hayırlı olsun.

:kopuyorum:

Dinler dinlemez aynı hissi bende aldım ama öyle çok beğenmedim tabi sahnesi nasıl olur bilemiyorum.

• Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birinci geldi nihayet :kopuyorum:

Ama jüri bunun üzerinden dozerle geçecektir hislerimde :anamoneydi:

Son iki senedir halkta eğlenceli şarkılar ön plana çıkıyor hep, Rusya'nın halk birincisi olma ihtimali yüksek bence. Diasporalar akacaktır zaten. Geçen senenin Norveç'i gibi olabilir sonu. Halkta birinci jüride son 5 içinde.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkı bu olmayabilir. Uno'nun sözleri var ama La Fiesta adlı şarkının sözleri girilmemiş. Şarkı bu olabilir diye düşünüyorum. Zaten Uno'nun yarışma şarkısı olmadığına dair söylentiler vardı neyse bu akşam öğreniriz.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel şarkı çok beğendim ben, zaten buna benzer bir şarkı bekliyordum. Beklentimi karşıladı :oyle:

Bu sene esc çoook eğlenceli çok güzel geçecek bir çok ülke kendine has şarkılarla geldi, artık aynı fabrikasından çıkma şarkılarla dolu esc dönemi sona eriyor sanırım lütfen sona ersin çünkü :ahaha:

• Ay Çok Hoş 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...