İçeriğe atla

İtalya 2020 : Diodato - Fai Rumore

Uğur

İtalya 2020 : Diodato - Fai Rumore  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Çok iyi bir İtalyan şarkısı seçildi. Francesco ile Diodato favorimdi zaten güzel oldu.

Şu ana kadarki şarkılar içinde kazanma olanağı olan tek şarkı bana göre. 37 saniye atılması gerek şarkıdan. Sadeleşince daha da güzelleşeceğine inanıyorum.

Yalnız çok uzattılar bu sene sanremoyu. Saat 5 olacaktı biraz daha oyalasalar.

Gecenin fotoğrafını bırakıyorum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Diodato'ya teşekkür etmek isityorum, 2011'deki geri dönüşlerinden beri en kötü şarkıları olan La mia città'dan bu unvanı aldığı için :h

Hiçbir olayı yok, alacağı her oyu da İtalya hatrına alacak. Başka ülke yollasa 17. olarak elenir. 

• Benimle Evlen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulaş, 10 dakika önce yazdı:

Diodato'ya teşekkür etmek isityorum, 2011'deki geri dönüşlerinden beri en kötü şarkıları olan La mia città'dan bu unvanı aldığı için :h

Hiçbir olayı yok, alacağı her oyu da İtalya hatrına alacak. Başka ülke yollasa 17. olarak elenir. 

Oh be sonunda benim gibi düşünen biri çıktı. Elitinden apacisine herkes beğendi şarkıyı. Bende mi sorun var diyordum 😀 

Duygularıma tercüman olmuşsun. O kadar sıradan bir şarkı ki. Yapacağı derece en fazla top 10 o da italya olduğu için olur. 

Italya çift sayılı yıllarda seviyeyi düşürmeye devam etti özetle. 2016 ve 18 de olduğu gibi.

• Azdırdın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan, Şimdi yazdı:

Oh be sonunda benim gibi düşünen biri çıktı. Elitinden apacisine herkes beğendi şarkıyı. Ben de mi sorin var diyordum 😀 

Duygularıma tercüman olmuşsun. O kadar sıradan bir şarkı ki. Yapacağı derece en fazla top 10 o da italya olduğu için olur. 

Italya çift sayılı yıllarda seviyeyi düşürmeye devam etti özetle. 2016 ve 18 de olduğu gibi.

Bu sene ne hikmetse her bir NF şarkısını tek tek dinliyorum, San Remo'yu da dinledim haliyle. İlk 15'ime anca giren bir şarkıyı seçmişler. Sözleri güzel ama müziği çok sıkıcı. Levante, Eloide, Rancore veya Anastasio (hadi bunun da şansı yoktu ama beğendik) varken :anamoneydi: cidden bu seçim. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulaş, 3 dakika önce yazdı:

Bu sene ne hikmetse her bir NF şarkısını tek tek dinliyorum, San Remo'yu da dinledim haliyle. İlk 15'ime anca giren bir şarkıyı seçmişler. Sözleri güzel ama müziği çok sıkıcı. Levante, Eloide, Rancore 

Bu dediğin şarkıları ben de sevmiştim. Özellikle Rancore eurovision için oldukça farklılık katardı seçilseydi. Pinguini bile olabilirdi. Ama gidip oldukça sıradan bağırmalı bir şarkı seçildi. 

Bu sene italya top 10 umda olamayacak gibi duruyor. 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Andromeda"nın o canlı performansla işi zordu keza şarkıyı hiç okuyamadı. Aldığı sonuç çok doğal.

Bu şarkı kıytırık Eurovision balladlarından değil, çok iyi. Çocuk da maşallah şakır şakır okuyor. Performansı etkileyici. 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...