İçeriğe atla

Yunanistan 2020 : Stefania - Superg!rl

Uğur

Yunanistan 2020 : Stefania - Superg!rl  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

YasminTheDios, Bir saat önce yazdı:

Beklentimin üstünde. Daha Zena Like It vari bekliyordum.

"Like It" güzeldi, bu çok kötü bence. Bu şarkı Ermenistan ulusal finalinden çıkmış gibi. Bu rezaleti beğenen gidip Litvanya dinler anca zaten, çapsız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, 2 saat önce yazdı:

Beklentimin üstünde. Daha Zena Like It vari bekliyordum.

Aradan çıkan ritimler özlediğimiz şeyler klibi çok hoş izletti kendini ve ilk Eleni'nin yaptığı gibi sahnede parlama ihtimali fazlasıyla var o yüzden şimdilik top 10e aldım

bu kdr.

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, 2 dakika önce yazdı:

Ne toplantısı ve niye katılınmıyör?

9 Mart'ta -her sene olduğu gibi bu sene de- (son şarkı gönderim günü) ev sahibi

şehir Rotterdam'da yarışmacı ülkelerin tüm delegasyonları "delegasyonlar toplantısı" adı altında toplanıyor. Hem EBU'ya şarkılarını, kliplerini teslim ediyorlar; hem tanıtıyorlar. Yarışmayla ilgili kararlar alınıyor bu toplantılarda. EBU tüm delegasyonları yarışmanın gidişatıyla ilgili bilgilendiriyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İçindeki o tekrarlanan etnik ezgi şarkı için dezavantaj hatta başlarda daha çok o yüzden şarkıyı sevmemiştim ancak nakarat kısmında sözlerin müziğin üstüne iyi oturması vs anlamadan sevdim şarkıyı :D favorilerimden. sonradan baktım ki klibi de gayet sempatik.

• Ağzımızın Tadı Bozulmasın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...