İçeriğe atla

Yunanistan 2020 : Stefania - Superg!rl

Uğur

Yunanistan 2020 : Stefania - Superg!rl  

8 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Bu katılımla ilgili tek olumlu görüşüm vokal performansı. Kızın sesi iyi. Müzikal geçmişini gösterdikleri videolardan anladığım kadarıyla. Canlı performans sıkıntısı yaşayacağını sanmıyorum.

Ama nakarat çok kötü olmuş ya. Ve zurna şarkıya hiç uymamış, başka enstruman kullanabilirlermiş onun yerine. İlle zurna olacaksa şarkı bu kadar batılı olmasaydı keşke. Batılı bir şarkıyı zurnayla etnik bir şarkı gibi göstermeye çalışırken bocalamışlar.

Hiç sevmedim. Finale kalsa bile muhtemelen İlk 15'te olamaz geçen senenin benzer bir sonucunu alır bence.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu iğrenç şarkıya, ebu ve katılımcı ülkelerin, helenikonun önceki katılımlarından harmanlanmış ve klibiyle süpermenden esilnemerek zorla ben havvayım diyen şarkısını düşük puan vererek protesto etmesini diliyorum.  nedir canım bu 18 yaş altı propagandacılık sabiyenlik filan sıktılar ayoll bildiğin artık.  :oyle:bana cevap vermeyin vallahi demir kürekle vururum ağzınıza!:sacinibasiniyolacam:45 dakka bu şarkı ve klibi ve gereksiz kopyacı yönetmenini boşuna izledim. kotaramıycaksanız gelmeyin ayoll bu yarışmaya.

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anlamadığım şey şu 

Yunanistan Gibi Müzik Kültürü Ve Lehçesi Muhteşem Bir Ülkesin Yunan Damarların Muhteşem Yunan Apaçilerin Harika 

Böyle İngilizce Ve Etnik Dediğin Zurna nın En Boktan Versiyonuyla Neden Yarışırsın ? 

Olmadı Yunanistan Elenmen Umuduyla 

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanırım Beklentimi düşük tuttuğum için fena bulmadım şarkıyı. Daha pop, daha ergenimsi bir şarkı bekliyordum. Iddiasiz ama hoş olmuş. 

Nakaratı  (zurnali kisim )güzel bir dansla costurmak için ideal. Bu sayede sahnede satabilirler şarkıyı bence. Finale çıkabilir ama en fazla Tamta derecesi gelir. 

• Beğendim 1
  • Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen Yunanistansın   

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/bunesimdi.gif" title=":bunesimdi:">

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...