İçeriğe atla

Fransa 2020 : Tom Leeb - The Best In Me

Uğur

Fransa 2020 : Tom Leeb - The Best In Me  

5 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Tolga, Şimdi yazdı:

Bu Fransızların da Fransızca hassasiyetini anlayamıyorum yani. Yani alt tarafı bir şarkı yarışması niye bu kadar kasıyorsun ki.

2008'de tarihlerinde ilk defa İngilizce bir şarkıyla yarışacakları belli olduğunda kızılca kıyamet kopmuştu. Fransız meclisi haftalarca bu konuyu konuşmuştu. Fransızlar çok milliyetçi dil konusunda. 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 2 dakika önce yazdı:

2008'de tarihlerinde ilk defa İngilizce bir şarkıyla yarışacakları belli olduğunda kızılca kıyamet kopmuştu. Fransız meclisi haftalarca bu konuyu konuşmuştu. Fransızlar çok milliyetçi dil konusunda

Bir dönem bizde de vardı bu milliyetçilik. Sonraları iyi sonuçlar gelince o tartışmalar bitmişti.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga, 15 dakika önce yazdı:

Bir dönem bizde de vardı bu milliyetçilik. Sonraları iyi sonuçlar gelince o tartışmalar bitmişti.

Başını Deniz Seki ve Hakan Peker'in çektiği bir grup şarkıcı ''Every Way That I Can'' için karalama kampanyası başlatmıştı. Sırf Türkçe değil diye. Şarkı birinci olucna göt oldular.

:aycokhos:

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga, 24 dakika önce yazdı:

Bu Fransızların da Fransızca hassasiyetini anlayamıyorum yani. Yani alt tarafı bir şarkı yarışması niye bu kadar kasıyorsun ki.

Paris de fransızlar ingilizce bildiği halde turistlere yardımcı olmuyorlardı. O kadar katılar dil konusunda. Fransızca cevap veriyorlardı şaka gibi

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 2 dakika önce yazdı:

Başını Deniz Seki ve Hakan Peker'in çektiği bir grup şarkıcı ''Every Way That I Can'' için karalama kampanyası başlatmıştı. Sırf Türkçe değil diye. Şarkı birinci olucna göt oldular.

:aycokhos:

Aynen ondan sonra da kimse dil konusuna bu kadar takılmamaya başlamıştı :D

• Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...