İçeriğe atla

Danimarka 2020 : Ben & Tan - Yes

Uğur

Danimarka 2020 : Ben & Tan - Yes  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • 7 ay sonra...

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

• Beğendim 2
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jamie Talbot - 'Bye Bye Heaven': 5/10 orta tempo hoş gibi ama çok iş yapmaz

Kenny Duerlund - 'Forget It All': 6/10 bu şarkının nakaratı daha iyi ama beni çok heyecanlandırmadı açıkçası

Nick Jones - '2 AM': 7/10  ismi görünce keşke bildiğimiz nick olsaydı dedim, eğlence bence bu hoş. sonuna kadar dinleme isteği oluştu bende en azından.

SamSara - 'For You': 7/10 şarkının ismini görünce aklıma kim geldi dersiniz? tabii ki @Meloşarkı etnik tınılara sahip olmasını sevdim çok özlediğimiz detaylar, fena değil bence. bir şansı hak ediyor.

Søren Okholm - 'Impossible Dreamers': 3/10 böyle pozitiflik saçmaya çalışan şarkıları hiç sevmemişimdir ömrü hayatımda ya bunu da sevmedim.

Ben & Tan - 'Yes': 8/10 bu ikili bana çok tatlı geldi, şarkının sözleri ne kadar ortalama olsa da enerjileri beni çok motive etti. bu şarkıya yes diyorum!

Emil - 'Ville ønske jeg havde kendt dig': 2/10 kendi dillerinde de bi şey olsun demişler, tuvalet molası şarkısı

Sander Sanchez - 'Screens': 6/10 ben bu çocuğun fotoğrafını görünce daha oynak bi şey beklemiştim ama bu da eh fena değilsu

MieLou - 'We Could Be So Beautiful': 7/10 böyle bir ballad neden yok dedim en sona koymuşlar, bence çok hoş bu da ve fakat dikkat çekici bir kısmı yok son saniye atağı hariç, eğer iyi bir performans gelmezse söner gider iyi bir performans da birinci yapabilir. tam öyle bir şarkı. 

favorim şu an için YES. bakalım neler olacak danimarka'da?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben & Tan – "Yes" (Semi-final qualifier)
Kenny Duerlund – "Forget It All" (Semi-final qualifier)
Sander Sanchez – "Screens" (Semi-final qualifier)
Emil – "Ville Ønske Jeg Havde Kendt Dig" (wildcard)
Jamie Talbot – "Bye Bye Heaven" (wildcard)
Benjamin Kissi – "Faith" (pre-qualified)
Isam B – "Bølger" (pre-qualified)
Jasmin Rose feat. RoxorLoops – "Human" (pre-qualified)
Maja og de sarte sjæle – "Den Eneste Goth i Vejle" (pre-qualified)
Sys Bjerre – "Honestly" (pre-qualified)

Gizlenmiş İçerik

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sys Bjerre zamanında forumda baya bi tutulmuştu ETSC'de :dusunuyorum:

Jasmin Rose'un şarkısı çok hoşuma gitti, tam benlik :azginim:

Favori görünen ''Yes'' de fena değil :hihitabi:

İzlemeye değer bir DMGP olmamış yine her zamanki gibi. Elle tutulur 2-3 şarkı var onlar da süperfinale kalır zaten. Hayırlısı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Danimarka 2020 : Ben & Tan - Yes olarak değiştirdi
  • Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...