İçeriğe atla

czech republic Çek Cumhuriyeti 2020 : Benny Cristo - Kemama

Uğur

Çek Cumhuriyeti 2020 : Benny Cristo - Kemama  

6 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • 7 ay sonra...

Solistler Açıklandı 

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Olga Lounova

We All Poop

Barbora Mochowa

Ben Cristovao

Pam Rabbit

Karell

Elis Mraz & Cis T 

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oylarımı verdim. öncelikle şunu söyleyebilirim bu sene çekya çok iyi hazırlanmış. kötü şarkı yoktu benim için.

all the blood: 7/10 ben beğendim bunu çok hoş video klibi de çok güzel ama eurovisiona uygun mu bilemedim :/ 

Get up: 7/10 bu da güzelmiş, eğer performesi güzel olursa dikkat çekebilirsu

white & black holes: 8/10 sesi çok güzel bu kadının şarkı da etkileyici çok beğendim bunu ben.

at least we've tired: 8/10 piyano ile girip sonradan yükselen şarkıları sevmişimdir hep, bunu da çok sevdim o yüzden.

kemama: 7/10son dönemde çok hiphop rap rnb dinliyordum bu şarkı o kısmımdan yakaladı beni çok güzel

wanna be like: 6/10 neee e e e raggeaton mu?! her türden şarkı var çok hoş bu da

dark water: 7/10 bu tam eurovisionluk şarkı ama böyle tarz şarkılar eleniyor yfde, yine de çok hoş ben beğendim

white & black holes ve at least we've tired şu anlık favorilerim diyebilirim.

hangisine oy verdin derseniz çok az bir farkla at least we've tired'a bastım oyumu.

ama white & black holes da seçilirse üzülmem

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur pinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...