İçeriğe atla

yerli dizi The Protector (Hakan: Muhafız)

Uğur

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Genç bir adam olan Hakan’ın (Çağatay Ulusoy) İstanbul’da sıradan yaşantısı vardır. Fakat ona verilen görev Hakan’ı 15 milyonluk şehirde yaşayan herkesten daha farklı bir konuma getirir. Şehir tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altındadır. Hakan hiç hazır olmasa da ölümsüzleri durdurup şehri kurtarmak zorundadır. İstanbul’un son muhafızı olma vazifesini üstlenen Hakan görevini yerine getirebilecek midir? 

Gizlenmiş İçerik

Tür: Aksiyon, Fantastik

Yapım: Netflix

Yaratıcı: Binnur Karaevli

İlk Yayın Tarihi: 14 Aralık 2018

Sezon: 1 (Devam ediyor)

Süre: Bölüm başına yaklaşık 40 dakika

Gizlenmiş İçerik

Oyuncular:

Çağatay Ulusoy - Hakan Demir

Ayça Ayşin Turan - Leyla Sancak

Hazar Ergüçlü - Zeynep

Yurdaer Okur - Kemal

Okan Yalabık - Faysal Erdem

Mehmet Kurtuluş - Mazhar Dragusha

• Beğendim 1
  • Beynimi Yaktın 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sinematografisini çok beğendim ben dizinin. Müzikleri de güzel. İkinci sezonu iple çekiyorum.

Hakan ve Leyla ne ara bu derece aşık oldular da Hakan ölümsüze verdi hançer ve gömleği Leyla için? İkili, bi yatıp kalktı o kadar. Eğer arada aşk varsa, bu daha derin anlatılabilirdi. Bu konunun üstü çabuk geçildi.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
Oguzhan, 3 saat önce yazdı:

Beğendim diyen herkesin önüne geçip "ALLASEN HİÇ Mİ GÜZEL DİZİ İZLEMEDİN????" diyesim geliyor yeminle. 

Türk dizilerine göre değerlendirince bi de ilk netflix dizimiz falan ya beğenmiş olduk:ahaha:

Milliyetçilik duygusu mu geldi ne :farkindamisiniz:

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...