Uğur

Eurovision 2019 ''Dare To Dream''

611 posts in this topic

Almanya? :nasilcikiyorum:

:cokkomik: bence de

bunlar şimdi cumartesileri de çalışmaz şabat ayağına, bütün işi kristiyanlara yaptırırlar

Edited by Mösyö
  • Like 5

Cidden bunların ev sahipliklerini merak ediyom Özellikle sloganı ne yapıcaklar merak konusu bu siyasi çatışmasın içersindeyken göndermeli bişeymi olacak acep

• Like 6

yarışma kudüste yapılsın yapılmasın kararlarının ayyukalarından vaktinden önce parsellenip kabul edilen israil başlığına başarılar diliyorum şimdiden. hamdurillahi e kudüste yapılsın yani. unutun ceruzalemi :) oradan aşağı petra doğru dönük toplanma tapınaklarının reklamını gördüğümüz rüyaları anlatarak yaparız. ay çok sevindim. iyi ki varsınız. mısırlıları da çağırın onlar da iyi biliyor her şeyi. yalnız kalmayız.

Edited by Madigullüm
  • Like 5

Tarihler Açıklandı

21 -23-25 MAYIS TA YAPILCAK

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Like 6

Ben tel aviv isterim plajı güzel

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Like 8

Orta Doğu Suriye sebebiyle çok karışık ya. Yarışmanın düzenleneceği günün yakınında İsrail ile Hizbullah veya İran'a yakın milisler arasında çatışma çıkarsa ilginç olur. Daha geçen hafta böyle bir sürtüşme oldu. Golan tepelerindeki ve onun yakınlarındaki İsrail vatandaşları sığınaklara sokuldu.

:anlatabildimmi:

• Like 5

İlk defa yapılmayacak ki bundan önceki yarışmalar da ayrı bir çalkantı durumları varkende Kudüsteydi. Evrenin jupiterine esenliklerimi iletiyorum burdan. :) Petraya doğru

Edited by Madigullüm
  • Like 4

İsrail, Orta Doğu'da barış rüzgarları eserken bir kere Filistinli bir kız ile İsrailli bir kızı birlikte çıkarmışlardı. Bir nevi barış mesajı vermişlerdi.

Kendi evlerinde de böyle bir şey yaparlar belki diyeceğim ama şu an İsrail-Filistin sorununda durum 10 sene öncesinden çok farklı. O yüzden pek sanmıyorum.

• Like 5