İçeriğe atla

Eurovision 2019 ''Dare To Dream''

Pinlenen İletiler

kaos, nakit akışını sağlamanın viral kutsalıdır..  fırtına, sel, çığ mevsimlere tekâmülün kaosudur.(nokta) İlluminati denilen olguysa bunun Truva atıdır. :herhalde: ibni meymun ispanyada müslümanlar için uydurmuş.. kafa tutulmalarından çıkıp kendilerine gelsin diye.. boşuna kendinizi nimetten saydırıp ötekileştirmeye kimseyi yormayın. Ahkam kesmeyin @Bahadir27 seytanda herşeyi biliyormuş fakat meleklik edenler nedense hep dipsiz kuyu! :degil:kimse bu dünyaya saklambaç oynamaya gelmiyor.. kaos döndürüyor herkesin çarkına.. herkes işine gelmeyeni zapingliyor. Tel Aviv sahne harikaydı!

• Beğendim 1
  • NE 1
  • Yarıldım 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nekrofilik s&m algı reseptörlere andrenalin yaratan fakat öğrenilmiş çaresizlik trajedisi paranoyağıyla madonnanın esc sahnesine yorum yapan ve cambaza bak cepleri boşalt...kafası birinin vlogu.:anlasinyani:cidden bu insanlara yazık.:nasilcikiyorum:ya viralden anlamıyorlar. ya da ciddi bir, güneşe 360 derece dönen ayçiçeği sendromu yaşayan kafasız bir zigot. oturma sen de yap. herşey her bilgi her taraf herkesin elinde. yapamıyorsan da boş nimetlik yapma.. madonna yaşlandı. bitiyor artık.:anlatabildimmi:ölüsevcinin, ölüsevici alakasından başka bir şey değil. herkesin kıyameti kendine. bilim kurgu korku filmi de mi izlemedin annem süt oğlan?

• Beğendim 3
  • Benimle Evlen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Youtube'da ilginç bir videoya denk geldim. En çok oy alan ülkeler yerine, en az alanlardan başlayarak son 10'a dağıtmışlar puanları, en az nefret edilen şarkıyı bulmak için. Oldukça benzer olmuş gerçek sonuçlara. Sonuncu üzdü bir tek.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eurovision TV en fazla izlenen Eurovision 2019 performanslarını derlemiş:

10. :Norway:  Norveç

9. :Malta: Malta

8. :Iceland: İzlanda

7. :Cyprus: Kıbrıs

6. :France: Fransa

5. :Switzerland: İsviçre

4. :Spain: İspanya

3. :Russia: Rusya

2. :Italy: İtalya

1. :Netherlands: Hollanda

Almanya'nın performansı 1.2 milyon izlenmiş ama onun yerine listeye 480 bin izlenen Malta ve 700 bin izlenen Kıbrıs'ı almayı tercih etmişler nedense. Halktan 0 çeken bir şarkıyı koymak istemediler listeye demek ki.

Makedonya 1.2 milyon izlenme almış ama listede o da yok, ilginç doğrusu.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, Şimdi yazdı:

Tamta'nın yarı final performansı 3,5 milyon izlenmeyi geçti

Onu baz aldılarsa yine hatalı liste, o zaman da Kıbrıs'ın 4. olması gerekiyor.

Halkta 0 alan şarkıyı listeye koymak istememelerini anlıyorum. Fakat jüri birincisini neden koymaya çekinmişler ki? 

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçek sıralama :

1. :Netherlands: Hollanda 7.6 m

2. :Italy: İtalya 7.5 m

3. :Russia: Rusya 3.6 m

4. :Spain: İspanya 2.7 m

5. :France: Fransa 1.8 m

6. :Norway: Norveç 1.5 m

7. :Australia: Avustralya 1.4 m

8. :Macedonia: Makedonya 1.3 m

8. :Iceland: İzlanda 1.3 m

10. :Germany: Almanya 1.2 m

10. :Switzerland: İsviçre 1.2 m

12. :Slovenia: Slovenya 1 m

Geri kalanı 1 milyonun altında.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bencede en kötü ve rükuş kıyafet, Belarus temsilcisi Nina'nın ki idi.... Kenar mahallelerde kurulan semt pazarlarında bile satılmıyor artık böyle şeyler... Dolayısıyla 1. Belarus olmalıydı.

Tamta'nın kıyafeti için iyi veya kötü diye bir yorum yapamıyorum. Zira kadında öyle zarif bir vücut var ki, çuval giyse yine yakışır.

Portekiz temsilcisinin kıyafeti kötü değil, farklı olarak değerlendirilebilir bence...

Tamara'nın kıyafeti ise böyle bir yarışma için oldukça sıradan ve basitti...

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...