İçeriğe atla

Eurovision 2019 ''Dare To Dream''

Pinlenen İletiler

Bahadir27, 3 saat önce yazdı:

Madonna yarın hangi ara çıkacak acaba. Tüm şarkılar sahnelendikten sonra mı?

Oylama bittikten sonraki ara şovlar sırasında çıkar muhtemelen. Yarışmanın en çok share aldığı yeri oylama kısmı çünkü. Sonra da oylamaya geçerler diye düşünüyorum.

• Beğendim 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

YasminTheDios, 1 saat önce yazdı:

Oylamaya geçmeden önce mükemmel bir Eleni Foureira şov sizi bekliyo 😍👅

gerçekse, her elinde hıyarı olana tuzlukla koşturmaz benim bildiğim eğer yenilmemişse starlar. :anlatabildimmi:cnm kesin israil diye gidiyordur oraya. kapitalizm başkenti yıldızım parlasın falan filan, yenilen pehlivanın güreşi misali, :neistiyosun:ben hiç baltık ülkelerinden birincilere ya da balkan ülkelerinden birinci olmuş bir ülkeye popülerlik adına birilerinin çıktığını görmedim yerseniz. .) :tabitabi:hiç birinci olmuş sertab ı başka bir ülkede düzenlenen eurovision sahnesinde kraldan kralcılıklı şarkılarını söylediğini görmedim.:ahaha:

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Her sene takip ederim burayı, halk oylaması sonuçları için kısmen bilgi verebilir bizlere.

Bu seneki şarkıların iTunes listelerindeki durumu. Başı İsviçre, Azerbaycan, Norveç, Hollanda ve İsveç çekiyor.

• Beğendim 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...