İçeriğe atla

Eurovision 2019 ''Dare To Dream''

Pinlenen İletiler

Oylama konusunda tamamıyla aynı fikirdeyim. Yarışmanın en cafcaflı kısmı bu yeni puanlama sistemiyle iyice hiç edilmiş durumda. Oylama kısmını toptan kaldırıp direk 1. açıklamaya geçecekler diye korkmuyor değilim.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence 1den 12'ye kadar sıralarlarsa baya sıkıcı olur. Fakat 8 10 ve 12 puanları ayrı şekilde söylemelerini ben de seviyordum. Şimdi gerçekten de hangi ülkeye kaç puan verdi anlayamadan diğer ülke geliyor..

Fakat bence bunu yapmalarının sebebi tele oylarını sonradan dahil etmek istemeleri.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Katılıyorum büyük kısmına. En azından oylar 8-10-12 puan şeklinde okunsa daha iyi olurdu bence. Sadece 12 puan alıp vermenin anlamlı olduğu, gerisinin bir öneminin kalmadığı, kazanma ve hırs odaklı bir yarışmaya dönüşüyor artık Eurovision. 

Teleoylama konusundaki önerinde çok haklısın. Ben de benzer bir şey yazmıştım 2017'de onunla ilgili. İlk denedikleri 2016'da bir iki grafik hatası olsa da en azından ilk 10'a giren ülkelerin isimlerini yazmışlardı ekrana, artık o da yok iki senedir. Sesli okuyup geçiyor seri bir biçimde. En azından Okuduğu sırada örneğin; ''12. sırada 56 puanla Birleşik Krallık'' derken ekranda bir ''12th United Kingdom'' yazısı görelim değil mi? Çok karışıyor takip edemiyorum ben hiç doğru düzgün.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uğur, 8.03.2019 - 19:16 yazdı:

1. yarı final şarkılarının tamamı belli oldu böylece.

Topluca buradan dinleyebilirsiniz :

https://eurovisiontime.com/eurovision-2019-1-yari-finalinde-yarisacak-sarkilar/

2. yarı final şarkılarının da tamamı belli olmuş oldu.

Topluca buradan dinleyebilirsiniz :

https://eurovisiontime.com/eurovision-2019-2-yari-finalinde-yarisacak-sarkilar/

• Beğendim 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen sene Rybak'ın MGP'yi kazanacağını, Bulgaristan'ın dereceye giremeyeceğini, İsrail'in kesin kazanacağını, Finlandiya'nın finale çıkacağını ve bunun gibi önemli tahminlerde başarılı olan Mücü araştırma olarak bu yarışma hangi ülkenin kazanacağını ve hangi ülkelerin dereceye girebileceğini söyleyeceğimiz tahminlerimizi çok yakında açıklayacağız...

• Beğendim 1
  • Yarıldım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...