İçeriğe atla

Türkiye 2019 : (Katılmıyor)

Uğur

Pinlenen İletiler

Dış politikada batıya karşı çatlak ses konumundayız. Rusya'yı bir istemiyorlarsa bizi bin istemiyorlar. Diğer hükümetler zamanında da istemiyorlardı, şimdi de istemiyorlar. Kendimizi Avrupalıya sevdirmek gibi bir zorunluluğumuz da yok. İstenmediğimiz yerde bulunmamamız da doğru karar bence. Bu sebeple umarım TRT yine katılmaz yarışmaya.

gönül ister ki katılalım, ama saydığın nedenlerden dolayı ben de arada kalıyorum, fekat bu yönetim ile, sahnede yuhalanan rusyadan farksız olacağızdır katılma durumumuzda bence, avrupanın kendi iki yüzlülüğünü geçersek, haksızsınız diyecek cesareti de bulamıyorum kendimde :oyle:

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Avrupa ile yaşadığımız gerginlikten dolayı yarışmaya dönmemiz mümkün değil zaten dönsek bile Rusya'nın gördüğü muamelenin aynısını belki daha fazlasını bile görebiliriz maalesef. Her ne kadar yarışma da olmamızı çok istiyor olsam da Avrupa ile yaşadığımız bu gerginlik ortadan kalkmadan yarışmaya dönmek de pek mantıklı olmayacak gibi.

Zaten İsrail'in kazanmasıyla da % 1 ihtimal varsa bile o da ortadan kalkmış oldu.

• Beğendim 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur bu konunun başlığını Türkiye 2019 : (Katılmıyor) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...