İçeriğe atla

Türkiye 2019 : (Katılmıyor)

Uğur

Pinlenen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Aslında Eurovision yerine Irak, İran, Ürdün, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerin katıldığı Middle Eastvision adında bir yarışma düzenleyip, bizde bu yarışmanın katılımcısı olabiliriz. Hem son dönemde Eurovision'da peydah olan ahlaka mugayir tesirlerden uzak kalmış olur, hemde Avrupa'dan daha kadim  olan Arap ve Fars kültürlerin zarif musikilerini temaşa edebiliriz. Binaenaleyh kendimizi Eurovision ile sınırlamamalıyız.

• Beğendim 2
  • Üzdün 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melo, Şimdi yazdı:

Bizim hep ilk 3 te olabileceğimiz bi platform olur. Sayılan ülkelerle aynı klasman ülkeleriyiz zaten

Sevgili Melo, Avrupa'yı gözünde fazla büyütme... Bırak şarkı yarışması gibi sanatsal bir faaliyeti, tuvalet kültürleri bile yoktu bu Avrupalıların daha bundan 70- 80 yıl öncesine kadar... Affedersin İngiliz Kralı doğrudan sarayın ortasına s.çıyordu tuvalet olmadığı için. Dolayısıyla Middle Eastvision gibi bir organizasyon gerçekten vuku bulursa, göreceksin 3-4 yıla kadar Eurovision diye bir yarışma kalmayacaktır. Talep olmayacağı ve izleyici kitleyicisi kalmayacağı için Eurovision'un kapısına kilit vurulacaktır. Avrupa ülkeleride Middle Eastvision'a katılmak için sıraya girecektir. Ama tabi ki biz onları almayacağız.

• NE 1
  • Yarıldım 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melo, 8 dakika önce yazdı:

Avrupayı büyütmüyorum biz büyüyemiyoruz sıkıntı bu 

Bunada katılmıyorum. İsmet İnönü zamanında ekmekler karne ile dağıtılıyordu. Şimdi ise 2002 sonrası yaşanan büyüme ivmesi sayesinde Avrupa'nın en büyük 20 ekonomisinden birisiyiz. Yerli araba ve uçak üretmemize ise ramak kaldı. . Uzay çalışmalarımız ise hızla devam ediyor. Avrupa'nın bize yönelik kıskançlığıda biraz bundan. 

Neyse yeniden konuya dönersek, middle eastvision, eurovisiona iyi bir alternatif olabilir.

• Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...