İçeriğe atla

Ukrayna 2019 : (Çekildi)

Uğur

Pinlenen İletiler

Oguzhan, 26 dakika önce yazdı:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yapmalari gerekeni yapmışlar. Aferin onlara. Tayanna ile görüşülecek deniyor umarim o da kabul etmez

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ruslar götleriyle gülüyordur ha bunlara. En büyük starlarından Svetlana Loboda’nın zaten Ukrayna’yla bir bağı yok. Ani Lorak da çok sıkıntı yaşamıştı 2014’te falan Rusya’daki ödül törenlerinde ödül alıyor Rusya’da konserler vermeye devam ediyor diye linç ediyorlardı kadını. O da kendini savunmuştu beni eleştirenler anti-terör kuruluşlarına katılsın önce ben Ukraynalı bi vatanseverim diye ama millet linç etmeye devam etmişti. Şimdi The Voice Rusya’da jüriliğe başladı. Bu kadın da başlarım Ukraynanıza diyip Ani Lorak gibi Rus cephesine geçer bikaç aya

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ukrayna kanalı Maruv vazgeçmek zorunda kalsın diye elinden geleni yapmış bu gayet net. Bu kadar abartmalarına anlam veremiyorum. Kadın Rusya destekçisi olarak görülüyor resmen. 

Keşke jüri düşük puan verseydi de Maruv seçilmeseydi en azından seçmediler derdik bu kadar üzülmezdik.

• Beğendim 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur unpinned this konu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...